Reklama

Reklama

Rafał Grabias pokazał zdjęcie z młodości! Hit!

Rafał Grabias z programu "Królowe życia" opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z młodości oraz wymowny opis. Czy dawny uczestnik programu "Królowe życia" wbił jednocześnie szpilę swojemu byłemu partnerowi, Gabrielowi Sewerynowi? Sami oceńcie!

Rafał Grabias jest znany z programu "Królowe życia", w którym wystąpił razem ze swoim ówczesnym partnerem Gabrielem Sewerynem, projektantem znanym jako "Versace z Głogowa". Ich związek zakończył się jednak po 18 latach - wtedy też skończyła się ich przygoda w programie TTV.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias nie są już parą

Gabiel Seweryn zdradził powody rozstania w głośnym wywiadzie dla Pomponika. Znany projektant ujawnił w nim publicznie, że był "ofiarą manipulacji i przemocy psychicznej":

Reklama

Gabriel Seweryn podkreślił też w wywiadzie, jak jest szczęśliwy u boku swojego nowego wybranka, Kamila Bieły. "Najważniejsze jednak jest to, że nareszcie mogę oddychać pełną piersią i cieszyć się urokami życia. U boku mojego kochanego Kamila czuję się naprawdę szczęśliwy" - powiedział Pomponikowi.

Rafał Grabias opublikował wymowny tekst

Rafał Grabias, po zakończeniu przygody z programem TTV, nie zabierał głosu w sprawie rozstania z Gabrielem Sewerynem. Czy teraz postanowił wbić szpilę swojemu eks? Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z młodości, na którym prezentuje się w ażurowej koszuli i zaczesanymi na żel włosami. Na fotografii Rafał Grabias rozsiadł się charakterystycznej kanapie ze złotym obiciem.

- napisał pod zdjęciem. Czy nawiązuje do wywiadu, którego udzielił jego były partner?

Przeczytaj też:

Rafał Grabias wróży koniec "Królowych życia". Prorocze słowa?

Weronika Rosati odpoczywa w Kalifornii. Co za figura!

Natasza Urbańska pokazała córkę. To już nastolatka!

* * *

Zobacz wideo:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy