Rafał Torkowski i Samuela Górska na gorącej randce

Rafał Torkowski zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w ósmej edycji „Top Model”. 27-latek odpadł jako piąty.

Rałał Torkowski i Samuela Górska są parą
Rałał Torkowski i Samuela Górska są parąKarol MakuratReporter

Torkowski do niedawna był zawodowym sportowcem. Przez 10 lat był w kadrze narodowej w skoku o tyczce. Karierę musiał przerwać przez kontuzję. Jurorzy docenili jego oryginalną urodę oraz wysportowaną sylwetkę. Niestety, Torkowski był dość spięty przed obiektywem i dlatego musiał opuścić program.

Mężczyzna marzy o pracy fotomodela i stara się, by po zakończeniu emisji "Top Model" nadal było o nim głośno. Na jego profilu instagramowym (który obserwuje w tym momencie 41,5 tys. użytkowników) roi się od bardzo śmiałych zdjęć.

Torkowski nie boi się nagości i chętnie pokazuje ciało. W rozbieranych sesjach towarzyszy mu... Samuela Górska, która również brała udział w programie "Top Model". Miała wówczas 20 lat. Potem bywała na tzw. "salonach" w charakterze dziewczyny Antka Królikowskiego, fotografowała się także z Kubą Wojewódzkim.

Dziś Samuela zajmuje się charakteryzacją, makijażem, ale nie rezygnuje z modelingu. Ostatnio Górską i Torkowskiego "przyłapano" podczas gorącej randki w Sopocie. Para spacerowała po przystrojonym lampkami mieście, przystając co chwila i obdarzając się gorącymi pocałunkami. 

Myślicie, że faktycznie zapałali do siebie wielkim uczuciem? A może, biorąc przykład chociażby z Olgi Kaczyńskiej i Mateusza "Górala" Jarzębiaka, postanowili przez związek zwrócić na siebie uwagę?

Samuela Górska i Rafał Torkowski na randce w Sopocie
Samuela Górska i Rafał Torkowski na randce w SopocieKarol MakuratReporter
Uczestnicy "Top Model" nie mogli się od siebie oderwać
Uczestnicy "Top Model" nie mogli się od siebie oderwaćKarol MakuratReporter
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas