Reklama

Reklama

Rafał Torkowski i Samuela Górska na gorącej randce

Rafał Torkowski zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w ósmej edycji „Top Model”. 27-latek odpadł jako piąty.

Torkowski do niedawna był zawodowym sportowcem. Przez 10 lat był w kadrze narodowej w skoku o tyczce. Karierę musiał przerwać przez kontuzję. Jurorzy docenili jego oryginalną urodę oraz wysportowaną sylwetkę. Niestety, Torkowski był dość spięty przed obiektywem i dlatego musiał opuścić program.

Mężczyzna marzy o pracy fotomodela i stara się, by po zakończeniu emisji "Top Model" nadal było o nim głośno. Na jego profilu instagramowym (który obserwuje w tym momencie 41,5 tys. użytkowników) roi się od bardzo śmiałych zdjęć.

Reklama

Torkowski nie boi się nagości i chętnie pokazuje ciało. W rozbieranych sesjach towarzyszy mu... Samuela Górska, która również brała udział w programie "Top Model". Miała wówczas 20 lat. Potem bywała na tzw. "salonach" w charakterze dziewczyny Antka Królikowskiego, fotografowała się także z Kubą Wojewódzkim.

Dziś Samuela zajmuje się charakteryzacją, makijażem, ale nie rezygnuje z modelingu. Ostatnio Górską i Torkowskiego "przyłapano" podczas gorącej randki w Sopocie. Para spacerowała po przystrojonym lampkami mieście, przystając co chwila i obdarzając się gorącymi pocałunkami. 

Myślicie, że faktycznie zapałali do siebie wielkim uczuciem? A może, biorąc przykład chociażby z Olgi Kaczyńskiej i Mateusza "Górala" Jarzębiaka, postanowili przez związek zwrócić na siebie uwagę?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Torkowski | Samuela Górska | Top model

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy