Rajskie wakacje Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w „Tańcu z Gwiazdami”. Dziś zajmuje się przede wszystkim tematyką ślubną.

Izabela Janachowska
Izabela JanachowskaKamil Piklikiewicz/DDTVNEast News

32-letnia Janachowska jest wielokrotną mistrzynią Polski w 10 tańcach. W 2004 roku wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Świata.

W programie TVN-u pojawiła się w 2009 roku. Tańczyła w parze z Wojciechem Medyńskim, Radosławem Majdanem, Przemysławem Saletą czy Pawłem Stalińskim. W 2014 roku, z powodu kontuzji, była zmuszona zakończyć karierę.

Wtedy też wyszła za biznesmana Krzysztofa Jabłońskiego i odkryła w sobie nową pasję do organizowania ślubów. W konsekwencji została prowadzącą programów: "I nie opuszczę cię aż do ślubu", "W czym do ślubu", "Ślub marzeń" i "Panny młode ponad miarę".

Ostatnio tancerka postanowiła odpocząć trochę od telewizji i wybrała się na egzotyczne wakacje. Na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcia z pięknego Mauritiusa. Możemy na nich podziwiać perfekcyjną sylwetkę pani Izabeli.

Fotografie zrobiły także wrażenie na fanach Janachowskiej. "Jejku, jestem wielbicielką Pani figury", "Pani Izo, wygląda Pani pięknie, cudownie" czy "Myślałam, że to Chodakowska. Pięknie!".

Zgadzacie się z nimi?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas