Reklama

Reklama

Razem, ale osobno

W innych miastach, w rozjazdach... Tak żyje coraz więcej znanych par. Nawet ślub nie zobowiązuje do zamieszkania pod jednym dachem. Czy to dobre rozwiązanie, komentuje terapeutka.

4. Maja i Wojtek: Chcą być modni?

Choć coraz częściej mówi się o ich zaręczynach, nie zanosi się na to, aby para zamieszkała pod jednym dachem, a nawet... w tym samym mieście. Maja Sablewska (32) ma mieszkanie na warszawskim Mokotowie, a jej chłopak, muzyk Wojciech Mazolewski (36), na stałe mieszka w Gdańsku. A przecież spotykają się od ponad roku...

"Ostrożnie wchodzą w nową relację. Ale są też fajnym przykładem na to, jak świadomie zarządzać swoim czasem i przestrzenią", mówi SHOW Agnieszka Abugaber, psychoterapeutka z warszawskiego Gabinetu Sentima. A może chodzi też o to, że Maja, znana z zamiłowania do wszystkiego, co londyńskie, promuje popularną ostatnio na Wyspach modę "razem, ale osobno"?

Reklama

3. Joanna i Ola: Wybrali karierę

Po ślubie z Olą Serneke (40) Joanna Liszowska (34) zastanawiała się nad przeprowadzką do Szwecji, kraju męża. Jednak szkoda było jej rezygnować z popularności, na którą pracowała latami. Ola jest właścicielem kilku spółek zajmujących się nieruchomościami, więc też nie chciał emigrować. I choć półtora roku temu na świat przyszła ich córka Emma, Joanna nadal żyje "na dwa domy". Jeden ma w podwarszawskim Piasecznie, drugi nad jeziorem Mjörn, 50 km od Göteborga. Być może jednak małżonkowie dojrzeli do zmian, bo jakiś czas temu rozglądali się za willą w Konstancinie.

"Podjęcie decyzji o wspólnym mieszkaniu jest szczególnie istotne, kiedy pojawia się dziecko", podkreśla psycholog.

2. Ola i Kuba: Ślub nic nie zmienia

We wrześniu ubiegłego roku stanęli przed ołtarzem. Mimo tego Kuba Badach (36) wciąż nie zmienił adresu. Ola Kwaśniewska-Badach (31) często u nocuje u męża, jednak, jak twierdzą znajomi pary, muzyk i celebrytka wciąż traktują swoje spotkania jak randki. Co dalej? Para przygotowuje pierwsze wspólne mieszkanie, czyli 150-metrowy apartament w Wilanowie. Czy uznali, że zdążą się sobą nacieszyć i nie chcą niczego przyspieszać? Niektóre zaniepokojone media podejrzewają nawet młode małżeństwo o pierwszy kryzys. Jak jest naprawdę?

"Ola i Kuba wyglądają na energiczną, świadomą siebie parę dwóch silnych osobowości. Odrębność nie odbiera nic tej relacji, raczej ją buduje", ocenia nasza ekspertka.

1. Kasia i Marcin mieli problemy mieszkaniowe

Czy szczęśliwe młode małżeństwo może dobrowolnie zgodzić się na wielomiesięczną rozłąkę i mieszkać osobno w tym samym mieście? Okazuje się, że tak! Rozłąka Katarzyny Cichopek (30) i Marcina Hakiela (29) trwała aż dziesięć miesięcy! Powód? Jedno mieszkanie wynajęte, a drugie (willa) w remoncie. Kasia mieszkała z synkiem u mamy, Marcin u kolegi. Widywali się wieczorami i wyjeżdżali razem na wakacje. Ostatnio wrócili do swojego starego mieszkania na warszawskiej Sadybie. Na pewno cieszy to ich syna Adasia (3).

"Dla małego dziecka jest lepiej, gdy mieszka z obojgiem rodziców, zwłaszcza kiedy oni się kochają i szanują", mówi Agnieszka Abugaber.

SHOW 2/2013

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy