Reklama

Reklama

Reese Witherspoon: Lubię wyzwania

Gwiazda "Wild" gra w filmach już od 25 lat, ale podoba jej się nowe doświadczenie, jakim jest rozpoczęcie własnego biznesu.

W rozmowie do nowego wydania magazynu InStyle powiedziała:

Reklama

 - Rozpoczęcie nowego biznesu to dla mnie nowy rozdział. Promowanie go i wszystko, co muszę robić w związku z tym jest nowym wyzwaniem. To zupełnie inne doświadczenie, ale podoba mi się to. Jestem aktorką od 25 lat i nadal to kocham, ale lubię też nowe wyzwania...

- Nauczyłam się, że jeśli jest się w branży od dłuższego czasu, to trzeba traktować ludzi tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Ponieważ tak naprawdę, raz będziemy na górze, raz na dole, ale w sumie chodzi o to, jak się postępowało. To jest dla mnie ważne.

I podczas gdy 40-letnia aktorka - która ma dzieci: Avę (17 l.) i Deacona (13 l.) ze swoim byłym mężem Ryanem Phillippe oraz Tennessee (4 l.) z mężem Jimem Toth - ma naprawdę napięty grafik, stara się spędzać jak najwięcej czasu z dziećmi.

Powiedziała:

 - Nikt nie potrafi być w tym doskonałym. Myślę, że każdy natomiast kocha swoje dzieci i stara się robić dla nich wszystko, co tylko może...

- Czasem trzeba się poświęcić i czasami to naprawdę rani twoje serce, ale moje dzieci mówią mi, że są dumne z tego, co osiągnęłam, a to jest dla mnie bardzo ważne i bardzo pomaga. Dorastałam z pracującą mamą i naprawdę szanuję to, co osiągnęła, jako pielęgniarka i nauczycielka.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje