Reklama

Reklama

Renata Dancewicz o wyjściu z restauracji bez płacenia. Czy aktorka ma takie doświadczenie?

Renata Dancewicz udzieliła ostatnio dość głośnego wywiadu. Aktorka mówiła w nim o szczerości i sama postanowiła wyznać dość zaskakujący fakt ze swojego życia. Okazuje się, że kiedyś wyszła z restauracji... bez uregulowania rachunku!

Renata Dancewicz jest polską aktorką znaną m.in. z roli Weroniki w "Na Wspólnej", którą gra od prawie 20 lat. Kobieta nie boi się również wypowiadać na różne kontrowersyjne tematy - jest zdeklarowaną ateistką, a także w pełni popiera prawo do aborcji.

Renata Dancewicz o wyjściu z restauracji bez płacenia

Ostatnio aktorka była gościnią podcastu femiTALK. Opowiadała w nim o szczerości, także przed samym sobą. Dancewicz jest zdania, że nie jest to oznaką słabości, tylko wręcz przeciwnie. Uważa, że trzeba mówić głośno o pewnych rzeczach.

Prowadząca podcast dopytała o tę ostatnią kwestię. Okazuje się, że sama aktorka miała takie doświadczenie. "Tak, ja to zrobiłam dla sportu. Chciałam zobaczyć, czy potrafię i owszem, potrafię" - przyznała Dancewicz. Nie wyznała natomiast więcej szczegółów.

Reklama

Dancewicz przyznała, że nie jest to żadnym powodem do dumy, jednak uważa, że są "gorsze przestępstwa". Kobieta jest zdania, że każdy ma prawo do błędów, najważniejsze jednak, żeby umieć się do nich przyznać.

Zobacz również: Niespodzianka dla fanów "Ślubu od..."! Jak potoczyły się losy uczestników?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Renata Dancewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy