Rhian Sugden pozuje na łóżku w skąpym stroju. Co za widok!

Rhian Sugden nie przestaje zaskakiwać swoich fanów na Instagramie. Zdjęcie, które ostatnio opublikowała jest bardzo nietypowe, jednak tak samo jak pozostałe budzi zachwyt internautów. Celebrytka zaprezentowała swoje wdzięki w dość oryginalnym stroju.

Rhian Sugden spełnia się obecnie jako modelka. Swoimi zdjęciami przyciąga w mediach społecznościowych masę internautów
Rhian Sugden spełnia się obecnie jako modelka. Swoimi zdjęciami przyciąga w mediach społecznościowych masę internautów@instagram rhiansuggersEast News

Kim jest Rhian Sugden?

Rhian Sugden to brytyjska modelka i aktorka, która zasłynęła przede wszystkim dzięki udziałowi w serialu Celebrity Big Brother 10. Wystąpiła także w kilku filmach, m.in. "Wasza wysokość". Obecnie największą uwagę skupia na modellingu, regularnie uczestnicząc w wielu sesjach zdjęciowych.

Wielu mężczyzn uważa Rhian za ideał kobiecego piękna - zachwycają się jej seksownymi kształtami i urodą. Przed laty zabiegał o względy Sugden jeden z najbardziej popularnych piłkarzy na świecie - Christiano Ronaldo. Modelka nie chciała jedna wiązać się z gwiazdą futbolu. Dziś jest szczęśliwą żoną 35-letniego trenera personalnego i aktora - Olivera Mellora.  Rhian działa również intensywnie w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje zdjęcia i nagrania - rzadko z życia prywatnego, najczęściej chwali się tam swoimi "pikantnymi" sesjami zdjęciowymi.

Rhian Sugden pokazała wdzięki na łóżku. Co za widok!

Ostatnio zamieszczone przez z nią zdjęcie jest nietypowe, bo Rhian nie ma na nim seksownej bielizny czy wyciętego bikini - jak to do tej pory bywało na jej profilu. Celebrytka zapozowała leżąc na łóżku w krótkim, białym topie odsłaniającym piersi, pończochach i butach sportowych. Twarz przysłoniła natomiast okularami przeciwsłonecznymi.

Trzeba przyznać, że takie zestawienie elementów garderoby jest dość oryginalne. Najważniejsze jednak, że spodobało się jej fanom. Internauci w komentarzach zachwycają się urodą Sugden i komplementują jej wdzięki. Być może zdjęć z tej wyjątkowe sesji będzie na jej profilu więcej. Obserwatorzy z pewnością na to liczą.

Polskie pisarki, na które warto zwrócić uwagęINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas