Katarzyna Dowbor pokazała mamę. Podobne?

Katarzyna Dowbor zdecydowała się na udostępnienie rodzinnego kadru. Dziennikarka zapozowała z mamą, a na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach nie kryli zachwytu. "Pięknie wyglądacie" – pisali.

Katarzyna Dowbor cieszy się sympatią i zaufaniem tysięcy widzów
Katarzyna Dowbor cieszy się sympatią i zaufaniem tysięcy widzów TRICOLORS/East News East News

Katarzyna Dowbor na Instagramie

Prywatnie jest mamą Macieja Dowbora i teściową Joanny Koroniewskiej. W 1999 roku przywitała na świecie córkę Marię. 10 lat później po raz pierwszy została babcią. Ma dwie wnuczki - Janinę i Helenę.

Na instagramowym profilu pojawiło się ujęcie Katarzyny Dowbor z mamą
Na instagramowym profilu pojawiło się ujęcie Katarzyny Dowbor z mamąVIPHOTOEast News

Dziennikarka nie może narzekać na brak zainteresowania, a świadczy o tym, chociażby jej instagramowy profil. Obecnie obserwuje go już 170 tys. osób. Katarzyna Dowbor w mediach społecznościowych najczęściej pokazuje urywki z pracy. Zdarza się jednak, że publikuje rodzinne kadry.

Tym razem postanowiła wrzucić do sieci zdjęcie z mamą, które spotkało się ze sporym odzewem ze strony internautów.

Katarzyna Dowbor zapozowała z mamą

Na instagramowym profilu właśnie pojawiło się ujęcie Katarzyny Dowbor z mamą. Obie panie zapozowały z uśmiechem od ucha do ucha. "Moja mama zdradziła mi, że bardzo lubi poranki z "Pytaniem na śniadanie", zwłaszcza gdy ja i Filip prowadzimy program" - przekazała dziennikarka na Instagramie.

Zdarza się, że Katarzyna Dowbor publikuje zdjęcia i nagrania z mamą, ale nie zdarza się to zbyt często. Za każdym razem internauci są pod wrażeniem formy 90-latki. Tak też było i w tym przypadku. W komentarzach nie zabrakło miłych słów i pozdrowień. "Pięknie wyglądacie", "Cudowne jesteście obie", "Piękną ma pani mamę", "Najlepszego dla mamy" - czytamy na Instagramie.

Pod postem nie zabrakło również nawiązań do podobieństwa obu pań. Jedna z internautek od razu podkreśliła, że pokrewieństwo widać na pierwszy rzut oka. "Kasia jesteś podobna do mamy" - podkreśliła.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas