Reklama

Reklama

Rihanna planuje czwórkę dzieci. Jest jednak pewien problem

Wokalistka niedawno udzieliła wywiadu brytyjskiej edycji magazynu „Vogue”. W rozmowie opowiedziałą m.in. o swojej wymarzonej rodzinie.

A jest to całkiem spora rodzina. Piosenkarka wyznała bowiem, że w ciągu następnych dziesięciu lat planuje mieć czwórkę dzieci.

Pewną przeszkodą w realizacji tych ambicji może być jednak brak partnera. Na początku tego roku Rihanna rozstała się ze swoim chłopakiem: Hassanem Jameelem. Para była razem prawie trzy lata.

Jednak, jak powiedziała w wywiadzie, nie uważa samotności za problem nie do rozwiązania. "Czy poradzę sobie z dziećmi sama? Oczywiście, że tak. Wiem, że społeczeństwo mnie oceni, powie, że robię źle, że dzieci nie mogą wychowywać się bez ojca", mówiła dziennikarzom magazynu. "Jednak moim zdaniem tym, co liczy się najbardziej, jest szczęśliwa relacja między dzieckiem, a rodzicem. Jedyną receptą na wychowanie dziecka jest miłość".

Reklama

Takie plany w przypadku Rihanny nie powinny zaskakiwać: wokalistka sama pochodzi z licznej rodziny. Ma dwójkę rodzeństwa, a także dwie przyrodnie siostry i brata.

Rihanna ma ambitne plany nie tylko w kwestii życia prywatnego, ale i kariery. W wywiadzie wyznała, że podczas pracy nad nowym albumem, nie stawia sobie żadnych ograniczeń. "Robiłam już wszystko, w moich hitach próbowałam wszystkich gatunków, teraz jestem po prostu otwarta. Mogę robić wszystko, co zechcę", mówiła. INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje