Reklama

Reklama

Robbie Williams nago na Instagramie

43-letni Robbie Williams ma na swoim koncie tyle samo przebojów, co skandali. Płyty przystojnego wokalisty pokryły się wielokrotnie platyną, a on sam zmagał się z problemami psychicznymi i uzależnieniami.

Kariera Williamsa rozpoczęła się już w 1991 roku od występów w popowym zespole Take That. Jednak to rok 1998 okazał się przełomowy. Wtedy to ukazał się drugi solowy album wokalisty pt. "I’ve Been Expecting You". Płyta wdarła się przebojem na pierwsze miejsce wszystkich list przebojów.

Wraz z rozwijającą się karierą i rosnącą popularnością nasilały się problemy artysty. Robbie uzależnił się od alkoholu i narkotyków. Jakby tego było mało, chorował na depresję.

W 2006 roku Williams związał się z aktorką Aydą Field. Związek dobrze zrobił szalejącemu artyście, który zdecydowanie przystopował. Para doczekała się dwójki dzieci.

Reklama

Niestety, w październiku tego roku Robbie musiał odwołać trasę koncertową przez wzgląd na zły stan zdrowia. Wyniki piosenkarza były tak złe, że trafił na intensywną terapię.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Williams czuje się już lepiej. Świadczyć o tym może najnowsze zdjęcie, które artysta wrzucił na swój Instagram.

Robbie pozuje na nim całkiem nago, a przyrodzenie zasłania jedynie książką... o sobie samym. Zabawną fotkę polubiło już prawie 50 tysięcy fanów!

Myślicie, że to dobry pomysł autopromocji? Musimy przyznać, że nam całkiem się podoba!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robbie Williams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy