Reklama

Reklama

Robert Biedroń sprzedał się kobiecie!

30 listopada 2013 roku w KIJÓW.CENTRUM w Krakowie odbyła się Gala 3. Urodzin EksMagazynu - damskiego Playboy’a.

Podczas Gali zorganizowano pierwszą w Polsce Charytatywną Aukcję Kawalerów, podczas której Czytelniczki EksMagazynu mogły wylicytować randkę ze znanym mężczyzną. W szczytnym celu sprzedali się: poseł Robert Biedroń, za którego szczęśliwa nabywczyni zapłaciła najwyższą sumę - 1700 zł, a który żartował, że aukcja również dla niego jest eksperymentem, gdyż nie zdarzyło mu się jeszcze być na randce z kobietą, Jacek Bilczyński - trener i dietetyk gwiazd, który został wylicytowany za drugą w kolejności najwyższą kwotę 850 zł, słynny Pan Lotto - Ryszard Rembiszewski - który zakwalifikował się do pierwszej trójki najdroższych kawalerów i "poszedł" za 750 zł. W szczytnym celu zlicytowali się również: basista Dody - Marcin Kleiber, dziennikarz Michał Figurski, aktor Leszek Stanek, aktor i tancerz, "Gabron" z (nie)słynnej produkcji VIVY "Miłość na bogato" - Gabriel Piotrowski, motocyklista rajdowy i Mistrz Polski w sportach motocyklowych Sebastian Zieliński oraz dziennikarz DDTVN Filip Chajzer. Dochód z aukcji, jak i całej imprezy przeznaczono na rzecz Fundacji Papaya wspierającej Polaka Jacka Klisowskiego, który od ponad 6 lat prowadzi dom dla dzieci ulicy w Limie, stolicy Peru. Jako goście na Aukcji pojawili się również: Ewa Wachowicz, posłanka Anna Grodzka, Piotr Ikonowicz.

Reklama

 O EksMagazynie

EksMagazyn zwany również damskim Playboy’em to ogólnopolski dwumiesięcznik dla kobiet, który pojawił się na rynku w październiku 2010 roku. Poza autorskimi tekstami, znajdują się w nim sesje zdjęciowe, z których zwłaszcza jedna, prezentująca męskie akty, przyciąga uwagę Czytelniczek. Poruszamy ważne tematy społeczne, piszemy o seksie bez tabu, inspirujemy miłośniczki designowych nowości, pytamy znanych i lubianych: mężczyzn i kobiety o to, o co inne magazyny boją się zapytać.

Magazyn dostępny jest w salonach Empiku, Relay i InMedio w całej Polsce. Czytelniczki z Krakowa i Warszawy znaleźć mogą również EksMagazyn w kilkuset punktach w swoim mieście - modnych pubach i restauracjach, salonach piękności, ośrodkach SPA, salonach fryzjerskich. Teksty z EksMagazynu publikowane są na największych portalach w Polsce. Magazyn współpracuje z Interią, Onetem, a także WP.


Tekst pochodzi z EksMagazynu.

Tekst pochodzi z EksMagazynu.
Dowiedz się więcej na temat: EksMagazyn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje