Reklama

Reklama

Robert Lewandowski w szczerym wyznaniu: Byłem bardzo niepewny i zakompleksiony

2 października 2022 r. w serwisie YouTube pojawił się wywiad z Robertem Lewandowskim przeprowadzonym przez Kanał Sportowy. Na koniec piłkarz został poproszony o ocenę swojej kariery w szkolnej skali — taką notę sobie wystawił.

Tak Robert Lewandowski ocenia swoją karierę

Jak ocenia swoją karierę Robert Lewandowski? Gdyby mógł, wystawiłby sobie dziesiątkę. Natomiast, ponieważ został ograniczony do szkolnej skali ocen — musiał wybrać niższą notę i dał sobie szóstkę.

Zobacz również: Robert Lewandowski "prześwietlony" przez Hiszpanów. Wzięli się za jego majątek. Dom za 7 milionów to dopiero początek

Szczere wyznanie Roberta Lewandowskiego. To ona przeszkadzała mu w karierze

Jednocześnie Robert Lewandowski zauważył podczas wywiadu, że była jedna cecha osobowości, które spowalniała, a wręcz przeszkadzała mu w karierze — skromność. Piłkarz stwierdza wprost:

Reklama

“Mi skromność przeszkadzała w karierze przez wiele lat. Oczywiście ciągle staram się skromność zachować, ale to nie jest taka skromność, gdzie ja powiem: jestem słaby, albo dam sobie czwórkę. Pewność siebie mi wzrosła, wiem, w którym miejscu jestem i wiem, na co mnie stać. Nie będę mówił inaczej, żeby kogoś zadowolić i być bardzo skromnym. Ludzie lubią skromne osoby, które nie mówią o sobie, a nie lubią tych bardziej odważnych, pewnych siebie, bo z nimi  (ze skromnymi — przyp. red.) jest im się łatwiej utożsamiać. Kiedyś byłem skromny, byłem za skromny".

Zobacz również: Anna Lewandowska odsłania brzuch w letniej stylizacji. Co za figura!

Takim dzieckiem był Robert Lewandowski

Napastnik FC Barcelony zauważył, że skromność nie jest odpowiednią cechą w profesjonalnym piłkarskim świecie. Robert Lewandowski uważa, że przesadna skromność przeszkadzała mu w karierze i musiał się jej pozbyć. To nie było łatwe, szczególnie że jak wyznał, był zakompleksionym, niepewnym siebie dzieckiem:

Jak wynika z wywiadu, kapitanowi reprezentacji Polski udało się osiągnąć swoje cele poprzez pracę, nie tylko nad ciałem, ale również nad psychiką, dlatego bez fałszywej skromności może powiedzieć, że jego kariera zasługuje na dziesiątkę w sześciostopniowej skali.

Zobacz również: Złe wieści dla Lewandowskiego. Kolejny cel się oddala

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy