Reklama

Reklama

Robert Pattinson i FKA Twigs nie są już razem

Robert Pattinson zdobył olbrzymią popularność dzięki roli w ekranizacji sagi „Zmierzch”. Przez trzy lata wcielał się w postać zakochanego wampira – Edwarda Cullena.

Właśnie na planie "Zmierzchu" młody aktor poznał Kristen Stewart. Między parą bardzo szybko zrodziło się uczucie. Wielu twierdziło, że związek został wykreowany specjalnie na potrzeby promocji filmów, ale Pattinson i Stewart zaprzeczali tym pogłoskom. Wszystko wskazuje na to, że faktycznie byli w sobie zakochani.

Reklama

Niestety, relacja młodych aktorów zakończyła się kilka lat temu. Stewart zaczęła spotykać się z dziewczynami, natomiast Robert znalazł szczęście u boku alternatywnej piosenkarki FKA Twigs. Para poznała się we wrześniu 2014 roku.

Aż do niedawna związek rozwijał się podręcznikowo i doszło nawet do zaręczyn. Natomiast w sierpniu FKA Twigs była widziana na wakacjach z francuskim modelem Brieuc Breitensteinem. Ich wspólne zdjęcia właściwie nie pozostawiały wątpliwości.

Teraz zagraniczne media podały informację, że miłość piosenkarki i Pattinsona to już przeszłość. Para od maja tego roku nie fotografuje się razem, a FKA Twigs przestała nosić pierścionek, który dostała od Roberta.

Pattinson i jego (była?) partnerka nie wydali jeszcze w tej sprawie oficjalnego oświadczenia. Kibicowaliście ich miłości?

Dowiedz się więcej na temat: Robert Pattinson | Robert Pattinson i FKA Twigs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje