Reklama

Reklama

Rocco Ritchie pracuje jako kurier jedzenia

Rocco Ritchie podobno dowozi jedzenie na wynos.

16-letni syn Madonny i Guy'a Ritchie podobno podjął się pracy na pół etatu dla internetowej firmy Deliveroo, aby "udobruchać mamę i tatę".

Reklama

Jak donosi źródło gazecie The Sun:

- Dla niego to dosyć zabawne i jest to sposób, aby udobruchać rodziców do czasu, kiedy nie zdecyduje, co tak naprawdę chciałby robić w życiu.

- Oboje zgodzili się, że dyscyplina i obowiązki dobrze mu zrobią, niezależnie od tego, czy to będzie wolontariat, czy praca na pół etatu. On chciał pracować w lokalnym centrum ogrodowym.

W międzyczasie, Rocco był aresztowany w listopadzie za posiadanie marihuany, po tym jak znaleziono ją w jego plecaku na Primrose Hill w Londynie.

Jak dodało w tamtym czasie źródło:

 - Rocco stał się dobrze znaną postacią w okolicy, ale nie z dobrych powodów. Podobno był widziany, zachowując się podejrzanie.

- Ta wpadka przeważyła szalę. Lokalni mieszkańcy mieli dosyć jego zachowania i zadzwonili na policję.

Madonna wystosowała pismo, chcąc pomóc synowi:

 - Bardzo kocham swojego syna. Zrobiłabym wszystko, aby go wspierać i proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym czasie.

Rzecznik prasowy Scotland Yard potwierdził:

 - 16-latek został aresztowany za posiadanie marihuany. Sprawą zajął się Camden Borough's Youth Offending Team.

Podobno Rocco został poddany systemowi Triage, który stara się pomóc młodym przestępcom, którzy zostali zatrzymani po raz pierwszy w życiu, aby nie powtórzyli swojej wpadki i pozostali poza systemem prawnym. Rocco najprawdopodobniej będzie uczęszczał na specjalne warsztaty.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje