Reklama

Reklama

Rodzice Dakoty i Elle Fanning rozwodzą się

Steven i Heather Fanning rozwodzą się po 27 latach małżeństwa.

Ponieważ Dakota ma 22 lata, a jej siostra Elle 18, opieka nad dziećmi nie będzie punktem negocjacji rozwodowych, ponieważ Steven nie oczekuje alimentów od swojej żony.

Obie aktorki mają bliskie relacje z rodzicami, a Dakota wyznała niedawno, że dzięki nim twardo stąpa po ziemi.

Powiedziała:

- Moi rodzice, jeszcze zanim zaczęłam pracę jako aktorka, byli rodzicami, którzy oczekiwali od nas konkretnego zachowania i skupienia się na konkretnych rzeczach w życiu. Maniery były ważne, tak samo jak szacunek dla dorosłych - tego uczyli mnie od samego początku. Wszystko to przerodziło się w poczucie profesjonalizmu, gdy zaczęłam rozumieć zasady panujące na planie filmowym - trzeba szanować ludzi, którzy starają się ci pomóc. Gdy jest się dzieckiem, to jest się podatnym na wpływy i szybko chłonie się zasady panujące na planie filmowym.

Aktorka opowiedziała również o tym, jak jej mama pocieszała ją, gdy nie mogła znaleźć pracy, ponieważ wyglądała inaczej niż wszyscy.

Powiedziała:

Reklama

 - Zawsze potrafiłam rozszyfrować, co miało znaczenie, a co nie. Chodziłam na wiele castingów, ale nie udawało mi się, ponieważ zawsze wybierali dziewczynę, która miała bardzo długie włosy. Ja miałam krótkie i wyglądałam inaczej niż wszyscy. Wtedy mówiłam: Prawdopodobnie chcieli kogoś z brązowymi lub dłuższymi włosami. A moja mama odpowiadała: Prawdopodobnie tak było.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje