Reklama

Reklama

Roksana Węgiel broni Andrzeja Dudy. Chodzi o lajk pod zdjęciem

Roksana Węgiel odniosła się do lajka, którego otrzymała od Andrzeja Dudy, pod jednym ze swoich zdjęć na Instagramie. Piosenkarka podkreśliła, że taka forma docenienia ze strony głowy państwa jej schlebia i stanęła w obronie Andrzeja Dudy.

Roksana Węgiel jest popularną, lubianą piosenkarką młodego pokolenia. Niedawno okazało się, że ceni ją również nie kto inny tylko prezydent Andrzej Duda, który zostawił lajk pod jednym z jej zdjęć na Instagramie, za co został skrytykowany przez część internautów. Podczas Top Sopot Festival 2021 głos w tej sprawie zabrała sama Roksana Węgiel, podkreślając w rozmowie z Michałem Dziedzicem, reporterem Pudelka, że jej samej było miło otrzymać lajk od pezydenta.

- zaznaczała, stając w obronie głowy państwa.

Które zdjęcie na Instagramie docenił prezydent? Chodzi o fotografię, na której Roksana Węgiel jest w różowej sukience i płaszczu w zamku Książ w Wałbrzychu.

Reklama

To nie pierwsza podobna internetowa aktywność prezydenta Andrzeja Dudy. Wcześniej zostawiał lajki m. in. pod zdjęciem Małgorzaty Kożuchowskiej czy Edyty Pazury, skomentował również informację o ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy.

Roksana Węgiel - kim jest?

Roksana Węgiel - znana też jako Roxie - to urodzona w 2005 roku polska piosenkarka. Jest zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids" w 2018 roku, a także 16. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior w Mińsku w 2018 roku. Wygrała również 3. edycję programu "Dance Dance Dance" w 2021 roku.

W 2019 roku otrzymała nominację do Fryderyka - nagrody polskiego przemysłu fonograficznego w kategorii "Fonograficzny debiut roku". Występowała gościnnie w drugiej edycji "The Voice Kids" oraz podczas gali "Bestsellerów Empiku". Wykonała tam swoje dwa single: "Anyone I Want to Be" oraz "Żyj" - za ten drugi otrzymała złotą płytę za sprzedaż albumu w nakładzie ponad 15 tysięcy.

Przeczytaj też:

Lekarz pokazał niesamowite nagranie z zabiegu z zakresu chirurgii płodu

Maja Hyży w zmysłowej sesji zdjęciowej. Pozuje w bieliźnie!

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie wpis, który chwyta za serce

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy