Reklama

Reklama

Roksana Węgiel w stylizacji dla dorosłych

Roksana Węgiel ma zaledwie 14 lat, a na koncie duży sukces i sporo koncertów. Nastolatka jest zwyciężczynią 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci.

Pochodząca z Jasła Węgiel zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "The Voice Kids", w którym zajęła pierwsze miejsce.

Przebój "Anyone I Want to Be" zagwarantował jej zwycięstwo w międzynarodowym konkursie. Piosenka w ciągu niecałych trzech tygodni została odtworzona ponad dwa miliony razy!

Roksana ma na swoim koncie współpracę z Edytą Górniak, dubbing do filmu "Hotel Transylwania 3" czy występ podczas "Sylwestra Marzeń" organizowanego przez Telewizję Polską.

Nastolatka ma także chłopaka "z branży". To Daniel Yastremski, który podczas Eurowizji dla dzieci był reprezentantem Białorusi.

Reklama

Ostatnio na instagramowym profilu Węgiel pojawiło się zdjęcie, które wywołało spore kontrowersje. Chodzi o fotkę z premiery filmu "Manu. Bądź sobą" do której nastolatka pozuje w dość śmiałej stylizacji.

Roksana ma na sobie bluzkę z dekoltem, wąskie spodnie oraz kozaki na obcasie. Sporo komentujących zwracało uwagę, że to nieodpowiedni strój dla tak młodej dziewczyny.

- Nie za mała na takie buty? - Buty jeszcze ujdą, ale ten dekolt... czy - Młoda, czy nie za duży ten dekolt? - to tylko niektóre z nieprzychylnych komentarzy.

Zgadzacie się z opinią internautów? A może jednak trochę przesadzają?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | węgiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy