Reklama

Rola Kate na pogrzebie księcia Filipa doceniona przez poddanych

Księżna Kate była jedną z osób, na które patrzył niemal cały świat podczas pogrzebu księcia Filipa. Okazuje się, że opinie Brytyjczyków na jej temat są jednoznaczne!

Księżna Kate od momentu dołączenia do brytyjskiej monarchii wypełnia swoje obowiązki niezwykle pieczołowicie. Jest za to doceniana przez całą rodzinę królewską. 

Niekiedy prasa obserwuje ją baczniej niż samą królową, a ona godnie to znosi. 

Nie bez znaczenia była jej rola podczas pogrzebu księcia Filipa. Uwagę zwracał nie tylko jej skromny ubiór, w którym wyglądała niezwykle dostojnie, ale także zachowanie. 

By nie zwracać na siebie uwagi mediów, starała się trzymać na uboczu, ale jej postać była widoczna w kluczowych momentach jak chociażby uczestniczenie w rozmowie między Williamem i Harrym po wyjściu z kościoła, wspieranie teścia - księcia Karola i pełne ciepła spojrzenie wysyłane wdowie- królowej Elżbiecie. 

Reklama

Po tym brytyjska prasa okrzyknęła Kate "skałą, na której zbudowana zostanie monarchia przyszłości".

Najbardziej jeden gest zwrócił uwagę widzów: 

"Harry podszedł do brata i jego żony, chwilę rozmawiali. Wtedy Kate cofnęła się o parę kroków i pozwoliła braciom rozmawiać we dwójkę, zostawiając ich samych"  mówi Caroline Graham, redaktorka "Daily Mail".

Te drobne gesty mogą utwierdzać poddanych, że w przyszłości Kate będzie wspaniałą królową, przez co oni czują się bezpiecznie. 

"Jej spojrzenie stateczne i poważne, nastrój posępny, jednak niezwykle stylowy. Spokojna, pewna siebie, opanowana, księżna Kate zachowała się - jak zawsze - z niespotykaną gracją" - pisze w swoim felietonie Sarah Vine.

Z pewnością takie zachowanie Kate jest również docenione przez samą królową.

***
Zobacz również: 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy