Reklama

Reklama

Romantyczny wieczór we dwoje

Tego nie dowiesz się nigdzie indziej! Tylko SHOW Joanna Liszowska (30) zdecydowała się powiedzieć, kim jest jej nowy ukochany.

Japońska restauracja w warszawskim centrum handlowym. Późne popołudnie. Przy stoliku siedzi piękna wysoka blondynka i przystojny brunet. Nie odrywają od siebie wzroku. Cicha rozmowa co jakiś czas przerywana jest dyskretnym śmiechem kobiety.

Reklama

Widać, że para w swoim towarzystwie czuje się fantastycznie. Po kolacji wychodzą, trzymając się za ręce, a po chwili obejmują się i całują. Ci wzorcowi wręcz zakochani to Joanna Liszowska i jej obecny tajemniczy partner.

W rozmowie z SHOW aktorka zdecydowała się wreszcie uchylić rąbka tajemnicy. "Jak widać na załączonych obrazkach, miłość kwitnie", mówi ze śmiechem. "Tak, to ten sam mężczyzna, z którym zostałam sfotografowana na spacerze w listopadzie", przyznaje. Do tej pory nie odpowiadała na pytania o nowego partnera. "Chciałam, żeby wszystko, co dotyczy tego związku, naszego poznania się i tego, co się dzieje między nami, pozostało tylko naszym własnym szczęściem", mówi aktorka. W rozmowie z SHOW wyznała jednak, że spotyka się ze swym partnerem już od pół roku i że to jej najlepszy życiowy wybór.

"W przyszłość patrzymy razem", dodaje. Wierzy, że wszystko, co złe w kontaktach z mężczyznami, ma już za sobą. Tonem, który świadczy o tym, że nie ma ani krzty watpliwości, powtarza: "Jestem w tej chwili najszczęśliwszą osobą na świecie. Tak bardzo jak nigdy nie byłam!". Wszyscy zastanawiali się, kim jest nowy wybranek najseksowniejszej polskiej aktorki. Nie jest znany w kręgach show-biznesu, nie bywa na przyjęciach. "Jest obcokrajowcem, nie zna polskiego", zdradza SHOW aktorka. Nasz informator dodaje, że to szwedzki biznesmen. Joanna poznała go w lipcu w Poznaniu. Potem widziano ich na romantycznym spacerze w Sztokholmie".

Wieczory takie jak ten w japońskiej restauracji nie zdarzają się często, bo nowy partner Joanny nie mieszka na stałe w Polsce. To dlatego aktorka tak często widywana jest sama. Dla Joanny nie stanowi problemu to, że nowy ukochany nie towarzyszy jej podczas bankietów czy pokazów mody. Po pierwsze, ma mnóstwo przyjaciół, z którymi świetnie się bawi. Po drugie, prowadzi w TVP nowy program poświęcony imprezom kulturalnym i towarzyskim "Solo w mieście", więc nie wypadałoby jej bywać w duecie. Na potrzeby programu uśmiecha się do wielu mężczyzn, a nawet flirtuje, ale to tylko konwencja.

Nowy ukochany nie jest zazdrosny. Niedawno w wywiadzie dla RMF FM Joanna mówiła, że jej wybranek musi być prawdziwym facetem. "Musi się dobrze ze sobą czuć, być pewnym tego, kim jest i co robi, bo dzięki temu nie ma kompleksów, które później nadrabia pozą. Musi mieć do siebie dystans i poczucie humoru także na własny temat,". Gdy to mówiła, spotykała się już z obecnym partnerem, więc to z pewnością jego charakterystyka. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, Joanno!

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach "SHOW" - w sprzedaży od 19 stycznia!

Dowiedz się więcej na temat: aktorka | wieczór | show | W.E.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje