Reklama

Reklama

Romantyczny wypad na Maltę. Zborowska i Wrona znaleźli chwilę czasu tylko dla siebie

1,5-roczna córeczka, mnóstwo pracy i inne obowiązki - Zofii Zborowskiej i Andrzejowi Wronie trudno było ostatnio znaleźć chwilę, aby pobyć tylko we dwoje. Teraz jednak to się udało - para postanowiła wybrać się w romantyczną podróż na słoneczną Maltę.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona żyją w dość szybkim tempie. Oboje dużo pracują - ona jest aktorką i występuje w teatrze oraz filmach i serialach, on natomiast jest siatkarzem, który gra dla warszawskiego klubu. Odkąd mają 1,5-roczną córkę, trudno im znaleźć czas tylko dla siebie. Jak tylko więc pojawiła się taka okazja, od razu z niej skorzystali.

Zborowska i Wrona na romantycznym wypadzie

Małżeństwo znalazło chwilę, aby wybrać się na romantyczny wypad tylko we dwoje. Postawili na piękną Maltę. Jak przyznała Zborowska na Instagramie, rzadko zdarza się, żeby jej mąż miał wolne w trakcie sezonu ligowego - teraz taka okazja się pojawiła i Wrona wraz z żoną postanowili ją wykorzystać.

Reklama

Czytaj także: Zofia Zborowska złożyła mężowi życzenia urodzinowe. W swoim stylu

Para przyznaje jednak, że bardzo tęskni za swoją córeczką Nadzieją. Zborowska i Wrona śmieją się, że i tak rozmawiają ciągle tylko o dziecku i oglądają jego zdjęcia. Mimo tego mają świadomość, że czas spędzony w swoim towarzystwie był im potrzebny i potrafią go docenić.

Zdjęcia Zborowskiej i Wrony z Malty

Do posta dołączonych było kilka zdjęć małżeństwa. Widać na nich słoneczną Maltę, wspaniałe zabytki, wąskie uliczki, kamienne schody czy spokojne morze. Przede wszystkim jednak możemy zobaczyć Zborowską i Wronę, którzy wydają się być zrelaksowani, szczęśliwi i zakochani.

W komentarzach fani pytali Zborowską i Wronę o aktualną pogodę na Malcie. Inni z kolei polecali, co warto zwiedzić na tej pięknej wyspie. Jedna z internautek postanowiła zażartować: "To może jest jakaś nadzieja na rodzeństwo dla Nadziejki".

Zobacz również: Wiktor Zborowski o ponad 50-letnim związku z Marią Winiarską. "Nie jestem łatwy w obsłudze"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Andrzej Wrona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy