Reklama

Reklama

Ronaldo i przymiarki do ślubu

Cristiano Ronaldo i jego partnerka Georgina Rodriguez przygotowują się do ślubu, twierdzą znajomi portugalsko-hiszpańskiej pary. Wybranka serca piłkarza madryckiego Realu dostała już zaręczynowy pierścionek i ponoć intensywnie szuka sukni ślubnej.

W ostatnich dniach hiszpańska modelka otrzymała od Ronaldo pierścionek z diamentami szacowany na 700 tys. euro. Szybko pochwaliła się na nim na swoim koncie na Instagramie.

W opublikowanym filmiku Rodriguez zaprezentowała pierścionek podczas jazdy samochodem z Ronaldo. Powiedziała krótkie zdanie o Cristiano, którego określiła "ulubioną osobą", z czego fani piłkarza wysnuli wniosek, że to dyskretny sygnał o rychłych zaślubinach.

Według lizbońskiego dziennika "Correio da Manha" ślub Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez jest czystą formalnością, gdyż - jak ustaliła gazeta - prezent marki Cartier jest pierścionkiem zaręczynowym.

Reklama

Nie tylko cenna biżuteria pozwala przypuszczać, że Ronaldo szykuje się do ślubu, ale też informacje umieszczane przez Georginę w internecie. W ostatnich dniach 24-letnia Hiszpanka zamieściła na jednym z portali społecznościowych zdjęcia dwóch modeli sukni ślubnych. Oba, zarówno Pronoivas, jak i Giovanna Maroso, uchodzą za wersje romantyczne.

Pogłoski o ślubie portugalskiego piłkarza pojawiają się kilka miesięcy po przyjściu na świat córki Ronaldo i Georginy. Urodzona w listopadzie Alana Martina to pierwsze ich wspólne dziecko. Piłkarz ma już trójkę innych dzieci, które urodziły piłkarzowi surogatki, czyli tzw. zastępcze matki.

Osoby znające Ronaldo odnotowały, że mieszkającej z nim w Madrycie Georginie udało się skutecznie "zneutralizować" matkę piłkarza, Dolores Aveiro. Pochodząca z Madery kobieta wielokrotnie wpływała na osobiste związki 33-letniego dziś Ronaldo. Zazwyczaj robiła wszystko, aby dominować nad wybrankami serca swego syna. Ponoć to właśnie m.in. przez natarczywą obecność matki w życiu CR7 doszło do rozstania piłkarza z rosyjską modelką Iriną Shayk.

Ronaldo po rozbracie Iriną w 2014 r. widywany był niekiedy w towarzystwie innych modelek. Wśród nich były chwilowo Cassandre Davis oraz Desire Cordero. Ostatecznie wyparła je Georgina Rodriguez.

Marcin Zatyka


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje