Rooney Mara po raz pierwszy zostanie mamą?

Jak donoszą zagraniczne tabloidy, gwiazda jest już w szóstym miesiącu ciąży. Ojcem dziecka jest jej partner Joaquin Phoenix. Para, przebywająca obecnie w swoim domu w Los Angeles, na razie nie odniosła się do rewelacji.

Rooney Mara jest w szóstym miesiącu ciąży?
Rooney Mara jest w szóstym miesiącu ciąży?Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty ImagesGetty Images

Jako pierwszy rewelacje o ciąży podał serwis "Page Six". Dziennikarze, powołując się na anonimowe źródło informują, że para, która zaręczyła się w lipcu ubiegłego roku, wkrótce doczeka się swojego pierwszego dziecka. Zdaniem "Page Six" aktorka jest w szóstym miesiącu ciąży.

Sami zainteresowani na razie nie potwierdzili rewelacji. Komentarza pewnie prędko się nie doczekamy, bo Mara i Phoenix należą do gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności.

"Page Six" na potwierdzenie swoich rewelacji dodaje również, że Mara w ostatnim czasie widywana była w luźnych, tuszujących sylwetkę ubraniach.

Jeśli rewelacje się potwierdzą, będzie to kolejna pociecha w rodzinie Mara. W ubiegłym roku córeczkę urodziła siostra Rooney, Kate.

Rooney Mara wkrótce zostanie mamą?
Rooney Mara wkrótce zostanie mamą?GEDU, SALA/Backgrid/East NewsEast News

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas