Reklama

Reklama

Rooney Mara "unikała" aktorstwa

Aktorka bała się, że będzie gorsza od swojej siostry.

Pomimo lekcji aktorstwa, które brała we wczesnej młodości, 30-letnia Rooney przyznała, że nie brała tego nigdy na poważnie, ponieważ 32-letnia Kate była taka dobra.

- Moja siostra zaczęła grać w musicalach, a ja nie jestem muzykalna - to nigdy nie było dla mnie opcją. Chodziłam więc na lekcje aktorstwa i uwielbiałam to. Dla kogoś, kto jest dosyć wstydliwym dzieckiem, to była ciekawa odskocznia. To było coś, co chciałam robić, ale unikałam przez większość nastoletniego życia. - wyjaśniła Mara.

- Uważałam, że Kate była wspaniała, więc ja nie chciałam robić tego źle. Ale także od dziecięcych lat wiedziałam, że nie chcę być dziecięcą aktorką. Chciałam iść do collegu, a dopiero potem zacząć grać, kiedy już będę brana na poważnie.

Reklama

Od czasu podjęcia decyzji o zostaniu aktorką, Rooney bardzo dokładnie wybiera role, bo nie chce być zawstydzona przez swoją pracę.

W rozmowie z magazynem The Sunday Times Culture powiedziała: - Podjęłam decyzję, że jeśli nie będę w stanie robić rzeczy, które są wspaniałe i mnie inspirują, to nie będę robić nic. Zdarzyło się tak kilka razy, że wstydziłam się za pracę, jaką wykonałam i pomyślałam od razu, że to się nie opłaca.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy