Reklama

Reklama

Rozwój i dobre samopoczucie są najważniejsze dla Cameron Diaz

43-letnia aktorka, która jest żoną Benjia Maddena, bardzo ceni sobie swój związek, ale skupia się również na sobie i swoim rozwoju - zarówno duchowym, jak i fizycznym.

W rozmowie z magazynem "Women's Health" powiedziała: - Najważniejsze rzeczy w moim życiu to mój związek i moje dobre samopoczucie. To, jak przebiega mój rozwój psychiczny, emocjonalny i fizyczny.

Gwiazda filmu "Zła kobieta", która jest współautorką nowej książki "The Longevity Book", zamieściła w niej porady dla kobiet w każdym wieku.

Kobietom w swoim wieku radzi, jak przygotować się do menopauzy oraz jak zrozumieć i zaakceptować ten okres w swoim życiu: - Poznawaj nowych ludzi, dołącz do jakiejś wspólnoty i szanuj samą siebie. Przygotowujesz się na menopauzę, więc zwróć uwagę na to, na jakim jesteś obecnie poziomie emocjonalnym, fizycznym i psychicznym.

Reklama

- U kobiet, które są cały czas zestresowane, menopauza jest dłuższa i trudniejsza. Natomiast u kobiet, które ją zaakceptowały, jest ona krótsza i łagodniejsza.

Według gwiazdy, kobiety dwudziestoparoletnie powinny skupić się na budowaniu masy kostnej, natomiast trzydziestokilkuletnie powinny pomyśleć o swojej płodności.

- Po 35 roku życia jajeczka kobiet zaczynają się kurczyć. Nie wiemy, co się z nimi dzieje, póki tego nie zbadamy. Jeśli kwestia płodności jest dla ciebie ważna, powinnaś poddać się takim badaniom, gdy wejdziesz w 30 rok życia. - powiedziała Cameron.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy