Reklama

Reklama

Ruby Rose rozstała się z Harley Gusman

Ruby Rose rozstała się ze swoją dziewczyną Harley Gusman.

Gwiazda "Orange is the New Black" i modelka - która publicznie potwierdziła swój nowy związek w czerwcu - podobno rozstała się ze swoją nową partnerką po trzech miesiącach.

Jak donosi źródło magazynowi People: "To po prostu nie działało. One są zupełnie inne."

Rozstanie pary jest niewątpliwie zaskoczeniem, ponieważ jeszcze w zeszłym miesiącu Ruby (30 l.) opowiadała na swoich mediach społecznościowych, że Harley pisze do niej listy miłosne każdego dnia rozłąki, aby pomóc jej przetrwać letnią trasę.

Na swoim Instagramie, DJ-ka załączyła w tamtym czasie zdjęcie koperty, podpisując je: "Jeden list każdego dnia, ponieważ ona wie, że to pomaga mi przetrwać."

Para była widziana po raz pierwszy na romantycznej kolacji w czerwcu w restauracji sushi Katsuya w Hollywood i bombardowała fanów mnóstwem uroczych zdjęć.

Ruby zaczęła spotykać się z Harley siedem miesięcy po tym, jak odeszła od swojej byłej partnerki Phoebe Dahl, po 20-miesięczynm okresie zaręczyn.

Phoebe - która jest wnuczką pisarza Roalda Dahl - powidziała wcześniej, że ich decyzja o rozstaniu była wspólna oraz, że Ruby i ona nadal będą się kochać i sobie "pomagać".

Podobno zpełnie inny rozkład pracy był przyczyną podjęcia przez parę takiej decyzji.

Charakter związku, jaki łączył kobiety - Ruby mieszkała w Australii i Stanach Zjednoczonych, a Phoebe w Wielkiej Brytanii - także przyczynił się do ich rozstania.

Ruby i Harley nie potwierdziły jeszcze publicznie decyzji o zakończeniu swojego związku.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy