Reklama

Reklama

Ryan Phillippe rozstał się ze swoją narzeczoną

42-letni reżyser oświadczył się swojej dziewczynie w zeszłym roku w Boże Narodzenie.

42-letni reżyser oświadczył się swojej dziewczynie - studentce wydziału prawa Paulinie Slagter - rok temu,  w Boże Narodzenie. Jednak narzeczeństwo nie trwało długo. Jak podaje magazyn "Us", para rozstała się.

Informacja o rozstaniu musi być szokiem dla fanów, zważywszy na fakt, że Ryan jeszcze całkiem niedawno mówił o swojej dziewczynie w samych superlatywach. 

 - Ona jest niesamowita. Gdy ludzie widzą ją po raz pierwszy, to myślą, że jest modelką, ale ona niedługo skończy studia prawnicze na Uniwersytecie Stanforda - mówił.  - Jestem bardzo zaangażowany w kwestię praw obywatelskich, dlatego piękne jest to, że jestem z kobietą, która może coś zmienić w kwestii prawa."

Przyjaciele zaczęli dostrzegać zmianę w sposobie, w jaki Ryan, który spotykał się z Pauliną od pięciu lat, zaczął się zachowywać i patrzeć na świat odkąd poznał swoją dziewczynę.

 - Ryan jest szaleńczo zakochany i chce spędzić resztę swojego życia z Pauliną. To uczucie jest obustronne. Są wspaniałą parą. Ryan i Paulina są w sobie bardzo zakochani. Ona go zmienia. Teraz jest lepszym człowiekiem. Ryan uważa, że Paulina jest bardzo inteligentna i otworzyła go na kwestię praw obywatelskich, na której nigdy się nie skupiał - mówiła osoba z otoczenia artysty. 

Mimo iż para nie jest już razem, to aktor występujący w filmie "Catch Hell" na pewno nadal będzie przyjaźnił się ze swoją byłą narzeczoną, ponieważ zwykle pozostaje w dobrych relacjach ze swoimi byłymi partnerkami.

Ryan przyznał w zeszłym roku, że nadal przyjaźni się z Reese Witherspoon, która była jego żoną przez osiem lat.

 - Wydaje mi się, że wiek był tutaj problemem. Byliśmy bardzo młodzi, gdy się ze sobą związaliśmy. Może to generować pewne problemy szczególnie w naszej branży, ponieważ media cały czas są tobą zainteresowane - powiedział. 

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje