Salma Hayek pokazała siwe włosy

Epidemia koronawirusa i związana z nią izolacja dla wielu gwiazd stała się okazją do zaprezentowania naturalnego wyglądu. Instagram w ciągu ostatnich tygodni został zasypany fotografiami celebrytek bez makijażu, w niedbałej fryzurze i luźnym stroju. W trend ten wpisała się również Salma Hayek.

Salma Hayek z dystansem podchodzi do swojego wieku
Salma Hayek z dystansem podchodzi do swojego wiekuAndreas Rentz/Getty ImagesGetty Images

Patrząc na zdjęcia Salmy Hayek trudno uwierzyć, że ta obdarzona dziewczęcą urodą gwiazda przekroczyła już 50-tkę. Nie zdradzają tego ani jej figura, ani cera, ani stroje, które wybiera na oficjalne wyjścia. Ona sama również zdaje się nie przejmować metryką, a do zmian wywoływanych przez czas, podchodzić z dystansem.

Dowód? Niedawno na Instagramie Salma Hayek podzieliła się zdjęciem, na którym pokazuje swoje odrosty. I nie byłoby w tym nic niespotykanego (tego rodzaju fotki w czasie kwarantanny publikowało wiele gwiazdy), gdyby nie fakt, że aktorka bez skrępowania pokazuje na nim siwe włosy. Co więcej, wydaje się być z nich dumna.

"Bądź dumna ze swoich korzeni", napisała pod fotografią.

Śmiałości i samoakceptacji można jej tylko pozazdrościć.


#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych. Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas