Reklama

Reklama

Sam Smith: David Beckham byłby 'interesującym' Bondem

23-letni piosenkarz - który nagrał motyw muzyczny do kolejnego odcinka popularnego filmu 'Spectre' - wierzy, że emerytowany piłkarz nożny byłby idealny, jako przystojny główny bohater, po tym jak pojawiły się spekulacje wiążące gwiazdę z tą rolą.

- To byłoby bardzo interesujące, to wszystko, co mogę powiedzieć - to byłoby niesamowicie interesujące. Na pewno wyglądałby bardzo przystojnie! On wygląda świetnie w garniturze. - stwierdził piosenkarz.

Sam - który przyznał, że dostał propozycję nagrania muzyki do Bonda już ponad rok temu - chciałby widzieć Ellie Goulding, idącą w jego ślady i nagrywającą kolejny ikoniczny utwór do filmu, po tym jak wcześniej wskazał ją, jako kandydatkę do nagrania 'Spectre', aby uciszyć plotki na temat autora utworu.

Reklama

W rozmowie z magazynem OK! powiedział: - Czułem się bardzo źle i muszę przeprosić, ponieważ nigdy nie powiedziałem, że Ellie będzie nagrywać ten utwór. Po prostu usłyszałem plotki, więc kiedy zapytano mnie - Jak myślisz, kto powinien nagrać ten utwór? -  po prostu powiedziałem - Słyszałem, że Ellie Goulding ma go nagrać'. Nigdy nie chciałem jej do tego wyznaczać.

- Ona na sto procent byłaby do tego odpowiednią osobą, więc mam nadzieję, że następnym razem będzie jej kolej.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy