Reklama

Reklama

Samochód moja miłość

"Dałbym się poderwać na samochód", żartował w jednym z wywiadów Kuba Wojewódzki. Cezary Pazura godzinami może opowiadać o swoich przeżyciach za kierownicą porsche.

A jest o czym! Na autostradzie pod Poznaniem zdarzyło mu się jechać z prędkością 306 kilometrów na godzinę! Czy to ze względu na takie możliwości porsche jest ukochaną marką polskich gwiazd? Za kierownicą porsche można zobaczyć Kubę Wojewódzkiego i Marylę Rodowicz, Tomasza Kammela i Dodę, Huberta Urbańskiego, Piotra Gąsowskiego i Roberta Chojnackiego...

Reklama

"Wielbicielem tej marki jestem od zawsze. A tylko wielbiciele stają się właścicielami, bo porsche jak wiadomo trochę kosztuje", trafnie zauważa Cezary Pazura. Annę Muchę, entuzjastkę dżipów, bardziej niż bicie rekordów pod Poznaniem ekscytuje off-road i wspinanie się dżipem po skałach. "Samochód daje mi wolność, niezależność", mówi.

Najbardziej stylowa polska aktorka Małgorzata Kożuchowska do innych walorów przywiązuje wagę. "Każda kobieta, aby dobrze się czuć, musi dobrze wyglądać", tłumaczyła zza kierownicy volvo C30. Jak sama mówi, pokochała je od pierwszego wejrzenia. W jej przypadku miłość została odwzajemniona. Jest ambasadorką marki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz w magazynie "Show"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje