Sandra Bullock bardziej otwarta na kolejne małżeństwo

Aktorka "Wielki Mike. The Blind Side" - która była żoną Jesse Jamesa w latach 2005-2010 - jest w szczęśliwym związku z Bryanem Randall i podobno rozważa możliwość ponownego wyjścia za mąż.

Jak donosi źródło: "Sandra i Bryan są prawdziwymi partnerami. Ich bliscy przyjaciele nigdy nie widzieli Sandry tak szczęśliwej.

- Sandra ostatnio jest bardziej otwarta na możliwość ponownego wyjścia za mąż.

51-letnia gwiazda - która ma dwoje dzieci: Louisa (6 l.) i Lailę (4 l.) - jest podobno w "bardzo poważnym" związku z 50-letnim fotografem, a ostatnio para wybrała się do Universal Studios w Hollywood, aby spędzić wesoły dzień z rodziną.

Reklama

- Oni korzystają z ostatnich dni lata, zanim dzieci wrócą do szkoły - dodaje źródło.

- Będą spędzać więcej czasu w Los Angeles, kiedy dzieci pójdą do szkoły. Ich związek jest bardzo poważny.

Aczkolwiek, była nauczycielka Sandry uprzedziła ją ostatnio, aby nie wychodziła za Bryana, ponieważ, jak twierdzi, jej matka nie byłaby z tego zadowolona.

Geraldine Filpi (81 l.) powiedziała:

 - Nie wydaje mi się, że powinna za niego wychodzić. Gdyby jej matka nadal żyła, nie byłaby z tego zadowolona.

- Sandra nie potrafi zbyt dobrze oceniać mężczyzn i mam wrażenie, że podejmuje w tej kwestii złe decyzje. Ona jest wspaniałą aktorką i osiągnęła już wielki sukces oraz ma wspaniałą rodzinę. Po co więc miałaby podejmować kolejne ryzyko? Modlę się za nią. Modlę się, aby nie spotykała na swojej drodze nieodpowiednich mężczyzn.

Bryan, jak donoszą media, był na odwyku narkotykowym we wczesnych latach 1990.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje