Reklama

Reklama

Sandra Kubicka pozuje w czarnym body

Sandra Kubicka to w tej chwili jedna z najpopularniejszych w Polsce modelek. Choć na co dzień mieszka i pracuje za oceanem, nad Wisłą rozgłos zyskała dzięki udziałowi w programie „Taniec z gwiazdami”.

Kubicka karierę modelki zaczęła wcześnie, bo już w wieku 13 lat. Dziś na swoim koncie ma sesję w prestiżowych magazynach, m.in. "Playboy", "Cosmopolitain" i "Glamour", zagrała również w kilku teledyskach.

Jak na modelkę jest dość niska - mierzy "zaledwie" 175 centymetrów, miewa również problemy z wagą. Wszystko przez zespół policystycznych jajników i związane z nim wahania masy ciała. W ich wyniku w ciągu miesiąca jest w stanie przybrać nawet kilkanaście kilogramów.

Ze skutkami choroby udaje jej się jednak wygrywać m.in. dzięki odpowiedniej diecie i przestrzeganiu zaleceń lekarzy.  I rzeczywiście, patrząc na zdjęcia, publikowane na Instagramie, trudno się domyślić, że Sandrze cokolwiek dolega.

Reklama

Niedawno na swoim profilu pochwaliła się fotką, na której pozuje, ubrana w czarne, prześwitujące body. Choć stylizacja może wydawać się śmiała, w przypadku modelki nie zaskakuje. Kubicka regularnie dzieli się z fanami zdjęciami w bieliźnie i strojach kąpielowych. INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy