Sandra Kubicka promienieje. Związek z Aleksandrem Milwiw-Baronem jej służy

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron od nie ukrywają już swojego uczucia. Piękna modelka i muzyk regularnie dzielą się z fanami w sieci tym, co u nich słychać. Regularnie wrzucają do internetu wspólne zdjęcia, a niedawno podzielili się też krótkim wideo, które rozbawiło fanów. Poza tym, patrząc na ostatnie posty nowej partnerki członka zespołu Afromental, trudno jest nie zauważyć, że Sandra Kubicka promienieje. Ten związek najwyraźniej jej służy!

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron coraz chętniej mówią publicznie o swoim związku
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron coraz chętniej mówią publicznie o swoim związku Artur ZawadzkiReporter

Sandra Kubicka sprawia wrażenie bardzo szczęśliwej. Związek z Baronem jej służy?

W sieci zawrzało po tym, jak Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron oficjalnie potwierdzili, że są razem.

Zanim postanowili oficjalnie się "ujawnić", w mediach od dłuższego czasu sugerowano, że mogą być parą. Oni jednak starali się utrzymać ich bliską relację w tajemnicy.

Piękna modelka spotykała się z partnerem potajemnie za kulisami programu "The Voice of Poland", dokładając wszelkich starań, aby nikt ich nie rozpoznał.

Po kilku miesiącach 37-letni muzyk i jego 26-letnia ukochana postanowili jednak przestać się ukrywać i potwierdzili, że są razem.

Dziś po aurze tajemniczości łączącej ich relacji, nie ma już śladu. Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron chętnie dzielą się z fanami swoim szczęściem, publikując na Instagramie wspólne zdjęcia.

Modelka promienieje, dużo się uśmiecha i wygląda naprawdę pięknie, co pozwala nam przypuszczać, że związek z muzykiem jej służy.

Sandra Kubicka podkrada Baronowi jedzenie? Pokazała zabawne wideo!

Niedawno Sandra Kubicka, która spędza teraz każdą wolną chwilę z ukochanym, rozbawiła fanów, publikując krótkie wideo w sieci. 

Para pokazała sytuację, którą zapewne wiele par zna z własnego doświadczenia! 

"Kobiety — żyć z nami ciężko, a bez nas się nie da.. Przyznawać się, która też tak robi…" - modelka zapytała swoje fanki o to, czy też zdarza im się "podkradać" jedzenie swoim partnerom.

W komentarzach nie brakowało twierdzących odpowiedzi. 

Czy wy też tak robicie? 

Zobacz także: 

"Ewa gotuje": Kasza gryczana kiszonaPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas