Reklama

Reklama

Sara Boruc-Mannei pokazała siostrę

Sara Boruc-Mannei jest od wielu lat partnerką bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej – Artura Boruca. Świetnie odnajduje się w polskim show-biznesie, przez co stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych WAG’s.

Sara sama mówi o sobie, że jest "obywatelką świata". Biegle posługuje się trzema językami i ponad wszystko kocha modę. Jej niektóre wybory bywają kontrowersyjne - zwłaszcza wśród polskich fanek. Boruc-Mannei ma bowiem wyraźną słabość do bardzo drogich butów.

Na co dzień jest matką dwóch dziewczynek: Olivii oraz Amelii. Wraz z siostrami: 19-letnią Ines oraz 28-letnią Nadią prowadzi firmę biżuteryjną: "SIN by Mannei Sisters".

Sara bardzo dużo podróżuje - często razem z przyjaciółką Mariną - żoną Wojtka Szczęsnego. Ostatnio, podczas pobytu w Londynie, spotkała się z siostrą Nadią i postanowiła uwiecznić to na zdjęciu. Siostry zrobiły sobie selfie w samochodzie, które okrasiły różowymi serduszkami.

Reklama

Projektantka nie byłaby sobą, gdyby na tę okazję nie założyła czegoś luksusowego. Tym razem wybór padł na kurtkę domu mody Balenciaga. Musimy przyznać, że dziewczyny wyglądały naprawdę pięknie, a siostra Sary jest bardzo atrakcyjną kobietą.

Zgadzacie się?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy