Reklama

Reklama

„Po co takie oszustwo?”. Magda Gessler majstrowała przy zdjęciach?

„Kto to jest?” – pytają internauci pod najnowszym zdjęciem, opublikowanym na Instagramie Magdy Gessler. Nie mają wątpliwości, że słynna restauratorka majstrowała przy fotografii. Zwracają uwagę przede wszystkim na jej twarz.

Magda Gessler jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Mocno ceniona restauratorka z powodzeniem prowadzi kilka obleganych przez smakoszy restauracji.

Sympatię zaskarbiła sobie jednak przede wszystkim dzięki programowi "Kuchenne rewolucje", w którym pomaga przedsiębiorcom stanąć na nogi.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek źle traktuje zwierzęta? Na Instagramie rozpętała się burza

Magda Gessler przesadziła z retuszem?

Magda Gessler jest również niezwykle aktywna w social mediach. Chętnie chwali się ujęciami zza restauratorskich kulis, ale również z życia prywatnego. Często pozuje z wnuczką Neną lub ukochanym Waldkiem. Jej poczynania śledzi w Internecie ponad 1,2 mln osób.

Reklama

Internauci pokochali restauratorkę za jej naturalność i autentyczność. Tym razem mieli jednak ogromne zastrzeżenia. Ostatnie zdjęcie Magdy Gessler wywołało prawdziwą burzę.

Zobacz również: Agnieszka Radwańska świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z mężem

"Kto to jest? Magda tak nie wygląda"

W ramach zapowiedzi najnowszego odcinka "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler uraczyła fanów kolejnym zdjęciem. Restauratorka, ubrana w kolorową sukienkę, pozuje na tle plakatu z porem.

I wtedy się zaczęło. Wielu internautów zwróciło uwagę na fakt, że Magda Gessler nie przypomina samej siebie, a fotografia została mocno wyretuszowana.

Zobacz również: Sienna Miller na wakacjach we Francji. Co za ciało!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | retusz zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy