Reklama

Małgorzata Rozenek źle traktuje zwierzęta? Na Instagramie rozpętała się burza

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek rozpętała się prawdziwa burza. Poszło o złe traktowanie ptaków, co zarzucili celebrytce internauci. Gwiazda odniosła się do oskarżeń, odpierając ataki. Sytuację wyjaśniła w zamieszczonym w mediach społecznościowych video.

Kilka tygodni temu Małgorzata Rozenek przeprowadziła się raz z rodziną do nowego domu. Willa, w której zamieszkała Perfekcyjna Pani Domu to niemal idealne miejsce. Gwiazda zdaje sobie z tego sprawę, chętnie dzieląc się z internautami kolejnymi zakamarkami domu i ogrodu. 

Podczas jednej z takich relacji fani gwiazdy wypatrzyli jeden szczegół, który zdecydowanie nie przypadł im do gustu.

Zobacz również: Kim Kardashian pręży ciało w skąpym bikini. Nie pozostawia wiele wyobraźni

Reklama

Oskarżenia pod adresem Małgorzaty Rozenek

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i jej mąż uwielbiają zwierzęta. Są posiadaczami czterech psów - dwóch buldogów francuskich, jednego buldoga angielskiego oraz chihuahua. Jak się jednak okazuje, nie są to jedyne zwierzaki, które mieszkają w domu znanego małżeństwa.

Te słowa spotkały się z natychmiastową reakcją internautów.

Zobacz również: Rafalala zabrała głos w sprawie Fabijańskiego! Co zdradziła?

Małgorzata Rozenek źle traktuje zwierzęta?

Małgorzata Rozenek nie pozostawiła tych zarzutów bez odpowiedzi. Szybko zdecydowała się na komentarz, wyjaśniając, że mewki japońskie, których jest właścicielką, nie są stworzone do tego, by żyć na wolności. Dodała również, iż ptaszkom, które znajdują się w jej domu, nie dzieje się nic złego.

Celebrytka otwarcie przyznała, iż rozumie zaniepokojenie internautów. "Dobrze, że reagujecie. Lepiej zareagować dwa razy przesadnie niż przegapić raz, kiedy to właśnie ma znaczenie" - powiedziała.

Zobacz również: Britney Spears znów naga na Instagramie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy