Reklama

Reklama

Sekrety cud diety

Piękne, zgrabne, superszczupłe. Co takiego robią gwiazdy, by wyglądać idealnie? Poznaliśmy ich tajne menu!

Pytane o sekret rewelacyjnej sylwetki, często odpowiadają, że to zasługa genów. Tymczasem okazuje się, że niemal każda znana piękność jest na diecie! W świecie show-biznesu panuje kult pięknego i co najważniejsze, szczupłego ciała. By utrzymać się na szczycie, gwiazdy niejednokrotnie poddają się drakońskim głodówkom. Ale uwaga: większość sław korzysta z porad osobistych dietetyków. Nigdy też nie poprzestają na samej zmianie jadłospisu. Diecie zawsze towarzyszy aktywność fizyczna: joga, pilates, siłownia to najwięksi sprzymierzeńcy gwiazd w dążeniu do idealnej sylwetki.
Odchudzającą się celebrytkę otacza dodatkowo sztab osobistych trenerów i lekarzy, czuwających nad jej stanem zdrowia. Warto wiedzieć, co gwiazdy jedzą, a czego się wystrzegają. Ale jeśli chcesz schudnąć, o swojej diecie lepiej porozmawiać ze specjalistą.

Reklama

Zgodnie z grupą krwi


"Mam obsesję na punkcie zdrowego jedzenia" - potwierdza Doda (26). Rezultaty tej obsesji są godne pozazdroszczenia. Zgodnie z zaleceniem diety, opracowanej dla jej grupy krwi, Doda jada pełnoziarniste produkty, pija zieloną herbatę i dużo świeżych soków. Przepada też za rybami i warzywami gotowanymi na parze.

Dieta zbilansowana


"Szkodzenie sobie i swojemu organizmowi to głupota" - mawia Kinga Rusin (39). Prezenterka stawia na zbilansowaną dietę. Unika cukru, soli i alkoholu, nie je też potraw mącznych.

Wszystko na surowo


Dieta Gwyneth Paltrow (38) jest rygorystyczna. Aktorka nie je produktów gotowanych, a na jej talerzu pojawiają się niemal wyłącznie owoce, warzywa, algi i ziarna.

Dziewięć do jednego


Jadłospis Jennifer Aniston (41) składa się w 90 proc. z niskokalorycznych produktów, a w 10 proc. z "małych szaleństw". Jak zapewnia, dzięki tej drugiej pozycji łatwiej jest wytrwać na diecie.

Dieta "marinistyczna"


Próżno jej szukać w internecie. Została opracowana specjalnie dla Mariny (21). Niegdyś fanka pizzy i mięsa, dziś zajada się szpinakiem z dzikim ryżem, sushi, rukolą, suszonymi pomidorami oraz tofu. Efekty są rewelacyjne.

Menu dla matematyka


Demi Moore (47) komponuje posiłki z kalkulatorem w ręku: 40 proc. węglowodanów, 30 proc. białka i 30 proc. protein. Takie menu zapobiega magazynowaniu tłuszczu w organizmie.

Justyna Kasprzak

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 11 października.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje