Reklama

Reklama

Selena Gomez - królowa Instagrama

Kto jest największą gwiazdą Instagrama? Czyje zdjęcia mają najwięcej fanów w sieci? Kim Kardashian? Nie, to Selena Gomez, była gwiazdka Disneya.

Selena Gomez niedawno ustanowiła rekord na Instagramie, platformie do udostępniania zdjęć. Piosenkarka przekroczyła poprzeczkę 100 milionów fanów. Każde zdjęcie, które zamieściła gwiazdka w ostatnim czasie zbiera średnio dwa miliony "polubień", co nie udało się nawet Kim Kardashian.

Reklama

Gomez jest posiadaczka także własnych rekordów. Zdjęcie, na którym pokazała, jak pije coca-colę zyskało 5,6 miliona "like'ów". Aktorka i piosenkarka ma 60 milionów fanów na Facebooku i prawie 50 milionów na Twitterze, przez co była gwiazda Disneya staje się prawdziwą gwiazdą ery cyfrowej.

Tego lata Gomez zdradziła sekrety swojego sukcesu na Instagramie. "Używaj emotikonów, bądź spontaniczna, jednocześnie będąc sobą, dbaj o dobre światło i przede wszystkim miej znajomego fotografa, który podąża za tobą wszędzie". Mając taką wiedzę, można już spróbować powtórzyć jej sukces...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje