Reklama

Reklama

Selena Gomez wystrzega się fałszywych przyjaciół

Twórczyni hitu "Come and Get It" nauczyła się wiele o przyjaźni przez ostatni rok.

Twórczyni hitu "Come and Get It" nauczyła się wiele o przyjaźni przez ostatni rok i twierdzi, że trzeba uważać na osoby, które ma się w swoim otoczeniu.

Powiedziała: - 2016 rok nauczył mnie przede wszystkim większej świadomości.

- Bardzo ważne jest to, aby być świadomym tego, jakie osoby są w naszym otoczeniu, a szczególnie wiedzieć, z kim spędzamy czas.

24-letnia piosenkarka twierdzi, że najlepsi przyjaciele to osoby, na których można polegać i którzy troszczą się o ciebie.

W materiale wideo zamieszczonym na Instagramie wyznała:

Reklama

 - Czasami chodzę z przyjaciółmi na kolacje, ale czasem jemy, wychodzimy z restauracji i myślimy: To spotkanie nie miało sensu. Czego mnie nauczyło? Co dzięki niemu zyskałam? Jaki był jego cel?

 - A innym razem siedzimy przy stole przez pięć godzin, opowiadając o tym, co dzieje się aktualnie w naszym życiu. Meldujemy co nowego u nas. Pytamy: Czy wszystko u Ciebie w porządku?

Selena wyznała wcześniej, że była "całkowicie rozbita wewnętrznie" zanim podjęła leczenie.

Powiedziała:

 - Wszyscy znacie moje życie, nieważne czy mi się to podoba, czy nie. Musiałam się zatrzymać, ponieważ miałam wszystko, ale byłam całkowicie rozbita wewnętrznie. Trzymałam to w sobie, ponieważ nie chciałam was zawieść. Ale trzymałam wszystko w sobie tak długo, że zawiodłam samą siebie. Nie chcę widzieć waszych ciał na Instagramie. Chcę wiedzieć, co się w nich kryje. Nie szukam w ten sposób usprawiedliwienia, ponieważ już go nie potrzebuję.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje