Serialowa Doktor Quinn zachwyca. Tak Jane Seymour dba o formę

Kariera Jane Seymour nabrała rozpędu za sprawą roli w bijącym rekordy popularności serialu „Doktor Quinn”. Chociaż ostatni klaps na planie produkcji padł ponad 20 lat temu, dla aktorki czas się zatrzymał. Seymour pojawiła się na gali CMT Music Awards 2024 i od razu przyciągnęła uwagę.

Dla Jane Seymour czas się zatrzymał. Gwiazda zachwyca
Dla Jane Seymour czas się zatrzymał. Gwiazda zachwycaRex Features/EAST NEWSEast News

Jane Seymour, czyli serialowa "Doktor Quinn", nadal zachwyca urodą i perfekcyjną sylwetką. 73-letnia aktorka pojawiła się na gali rozdania nagród CMT Music Awards 2024.

Założyła czarną sukienkę na ramiączkach, zdobioną cekinami i falbankami. Kreacja podkreśliła jej zgrabną sylwetkę i wąską talię. Do sukienki dobrała czarne kowbojki z biało-czerwonymi wzorami. Stylizacją wpisała się w klimat imprezy - w końcu to gala organizowana przez Akademię Muzyki Contry.

Jane Seymour na rozdaniu nagród CMT Music Awards 2024
Jane Seymour na rozdaniu nagród CMT Music Awards 2024 Rex Features/EAST NEWSEast News

Serialowa Doktor Quinn zachwyca. Tak Jane Seymour dba o formę

Fani (i nie tylko) często zastanawiają się, jak Jane Seymour udaje się zachować idealną sylwetkę. 73-letnia aktorka w ostatnich latach udzieliła kilku wywiadów, w których zdradziła, jaką aktywność fizyczną preferuje i jak wygląda jej menu.

Seymour lubi ćwiczyć i zwraca uwagę na to, by jej dieta była odpowiednio zbilansowana. W rozmowie z "Closer Weekly" aktorka przyznała, że dla niej wiek to jedynie liczba.

- Robię co w mojej mocy, ale nie próbuję być młodsza niż jestem. Po prostu staram się mieć jak najlepszą formę w wieku, w którym jesteś - przyznała Seymour.

Gwiazda uwielbia ćwiczyć pilates. Wykonuje też specjalny trening, który określa się jako "The Perfect Workout" - polega on na powolnym podnoszeniu ciężarów.

- Wykonujesz go tylko przez 20 minut, dwa razy w tygodniu - zdradziła w rozmowie z serwisem. - Gdy go wykonuję, dostrzegam ogromną różnicę. Każde ćwiczenie wykonuję powoli, co prowadzi do zmęczenia, a całe moje ciało zaczyna drżeć - przyznała.

Jeśli chodzi o wspomniany pilates, Seymour wykonuje go tak często, jak tylko może. Jedyną przeszkodą jest czasami napięty harmonogram.

- Robię to tak często, jak tylko mogę. Mam w domu specjalną maszynę. Jeśli mam czas, ćwiczę przynajmniej dwa razy w tygodniu - powiedziała.

Dieta Jane Seymour

Jaką dietę stosuje serialowa "Doktor Quinn"? Aktorka dba przede wszystkim o to, by było prosto i z umiarem.

- Unikam skrobi, jem głównie kurczaka z dużą ilością warzyw. We wszystkim staram się zachować umiar, co oczywiście jest najtrudniejsze. Wmawianie sobie, że jestem na diecie, nigdy nie działa. Działa natomiast, gdy mówię sobie: "Ok, zjem kawałek ciasta, ale nie potrzebuję całego" - powiedziała w rozmowie z "Closer Weekly".

Jane Seymour w jednej ze scen serialu "Doktor Quinn"
Jane Seymour w jednej ze scen serialu "Doktor Quinn"East NewsEast News

Jane Seymour prywatnie

Jane Seymour - właściwie Joyce Penelope Wilhelmina Frankenberg, urodziła się 15 lutego 1952 roku na przedmieściu Londynu. Brytyjska aktorka i producentka zdobyła międzynarodowy rozgłos dzięki roli doktor Michaeli Quinn w serialu "Doktor Quinn".

Prywatnie, Seymour była mężatką cztery razy. Ma czwórkę dzieci - córkę Katherine i syna Seana ze związku z Davidem Flynnem oraz bliźnięta Johna Steycego i Kristophera Stevena ze związku z Jamesem Keachem, z którym rozwiodła się w 2015 roku.

***

„Zbliżenia”. Krystyna Demska-Olbrychska – żona i agentka Daniela Olbrychskiego. O blaskach i cieniach życia wśród gwiazd kinaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas