Reklama

Sexy tata

Kto nauczył nas jazdy na rowerze? Oczywiście tata! A czego jeszcze uczą swoje pociechy sławni ojcowie? Sprawdziliśmy!

Pytany o to, czym jest dla niego ojcostwo, aktor Matthew McConaughey stwierdził: "Całym życiem!". I dodał: "Zanim przyszły na świat moje dzieci, byłem skupiony wyłącznie na sobie. Ale szybko odkryłem, na czym polega piękno bycia tatusiem". Inny sławny ojciec, Janusz Józefowicz, wyznaje, że do roli taty musiał dojrzeć.

Dziś trzyletnia Kalinka jest jego oczkiem w głowie! "Nie macie pojęcia, jaki jestem dumny, gdy widzę, jak moje dzieci poznają świat", mawia Jude Law. Sam nauczył swoje latorośle jeździć na rolkach i rowerze, a także rozpoznawać rośliny. A Gavin Rossdale, mąż piosenkarki Gwen Stefani, pochwalił się w jednym z wywiadów, że oprócz gry na gitarze pokazał swoim kilkuletnim synom Kingstonowi i Zumie, jak... flirtować z dziewczynami!

Reklama

Hugh uczy Avę pływać


Uznany za najseksowniejszego mężczyznę świata Hugh Jackman (43) nie widzi świata poza swoją żoną i córką Avą (6). Ostatnio pękał z dumy, gdy mała nauczyła się pływać.

Augustin zaraża Carmen miłością do tańca


Ciekawe, czy mała Carmen (3) pokocha taniec tak, jak jej tata Agustin Egurrola (43). Wiele na to wskazuje, bo dziewczynka już kilkakrotnie gościła w programie "Taniec z gwiazdami"...

Brad pokazuje dzieciom prawdziwy świat


Brad Pitt (48) pragnie, by jego pociechy miały normalne dzieciństwo. Kiedy tylko może, zabiera starsze dzieci: Shiloh (5),

Maddoxa (9), Paxa (7) i Zaharę (6) na spacer. Bez nianiek i ochroniarzy.

Jude zachęca dzieci do uprawiania sportu


Aktor i ojciec czwórki dzieci Jude Law (39) podkreśla, że najważniejszą rolą jest dla niego rola ojca. I zamiast brylować na czerwonym dywanie, woli wybrać się z dziećmi na przejażdżkę rowerową.

David uczy synów, jak okiełznać fale


Co tam dziewczyny w bikini! Kiedy David Beckham (36) spędza czas z synami, zapomina o bożym świecie. I tylko Romeo (9) zdaje się być zainteresowany pięknymi surferkami.

Tom kręci z Suri piruety


Podobno tylko tata wie, jak poskromić małą złośnicę. Chyba coś w tym jest, bo gdy ostatnio Tom Cruise (49) zabrał Suri (5) na łyżwy, wcale nie wyglądała na nadąsaną.

Show
Dowiedz się więcej na temat: Tom Cruise | Jude Law | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy