Reklama

Reklama

Shakira uważa, że Gerard Pique jest ostoją ich rodziny

Piosenkarka jest wdzięczna za to, że 29-letni piłkarz jest wspierającym partnerem i troskliwym ojcem ich dzieci - Milana i Sashy. Gwiazda twierdzi również, że jej partner jest od niej mądrzejszy.

Shakira powiedziała w rozmowie z magazynem "HELLO": - Odkąd urodziły się nasze dzieci, ujawniła się jego czuła strona.

- Zmienia pieluchy i troszczy się o chłopców tak samo jak o mnie. Ostatnio w rozmowie wyznałam, że tęsknię za moim rozwojem zawodowym, a on na to: - Zacznij znów tworzyć muzykę - ja zajmę się dziećmi. Jest ostoją naszej rodziny i mimo iż jest o 10 lat ode mnie młodszy, to jest też o 10 lat mądrzejszy.

Shakira ma nadzieję, że jej synowie będą się w przyszłości ze sobą przyjaźnić. Gwiazda chciałaby także rozwinąć w nich pasję, ponieważ zarówno ona, jak i Gerard kochają to, co robią.

Reklama

- Marzę i cały czas modlę się o to, aby w przyszłości byli sobie bliscy i byli kochającymi się braćmi. Moim marzeniem jest zżyta rodzina. Chciałabym również, aby tak samo jak my mieli w życiu pasję, niezależnie od tego, jaką ścieżkę życia obiorą. Chciałabym, aby kochali to, co będą robić i aby byli wierni swoim ideałom. To dobre marzenie, prawda? - powiedziała.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy