Reklama

Reklama

Shakira wykorzystuje swoją ciążę...

... by pomagać biednym dzieciom! Kolumbijska supergwiazda Shakira postanowiła urządzić wirtualne baby shower, czyli przyjęcie z okazji narodzin swego pierwszego dziecka. Piosenkarka nie spodziewa się jednak prezentów od fanów a datków na rzecz organizacji UNICEF, której jest ambasadorką.

- Świętując narodziny naszego pierwszego dziecka, mamy nadzieję, że dzięki waszym prezentom i datkom zapewnimy podstawowe potrzeby mniej uprzywilejowanym dzieciom - skierowała się do swoich fanów Shakira wraz z partnerem, gwiazdorem piłki nożnej, Gerardem Pique.

Baby shower w sieci

Popularne w Stanach Zjednoczonych baby shower, czyli przyjęcie zorganizowane na cześć przyszłej matki i jej dziecka, Shakira wykorzysta na pomoc najbardziej potrzebującym. Wirtualne celebracje odbędą się we współpracy z organizacją UNICEF, której Kolumbijka jest ambasadorką. Na specjalnie przygotowanej stronie shakira.socialtoaster.com, goście wirtualnego przyjęcia mogą składać swoje prezenty w postaci datków lub konkretnych przedmiotów, wybranych z listy (moskitiery, szczepionki, artykuły żywnościowe), które zostaną przekazane dzieciom z najbiedniejszych terenów świata.

Termin porodu Shakiry zbliża się wielkimi krokami. Artystka zaprezentowała okazały brzuch, pojawiając się w miniony poniedziałek na promocji książki swojego ojca Williama oraz umieszczając na Facebooku gustowną czarno-białą fotografię, przedstawiającą ją w objęciach ojca dziecka, Gerarda Pique. W trakcie ciąży piosenkarka zwolniła nieco obroty, choć nie wycofała się całkowicie z życia zawodowego. Przyjęła rolę mentorki w nowej edycji talent show "The Voice" i pracuje nad materiałem na swoją nową płytę.

Reklama


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique | dziecko | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy