Sharon Stone na wakacjach. Co za ciało!

Niedawno gwiazda świętowała swoje 60. urodziny. Trzeba przyznać, że mimo upływu lat, celebrytka wciąż prezentuje się bardzo seksownie.

10 marca Sharon Stone obchodziła 60. urodziny. Czas jednak zatrzymał się dla niej dawno temu. Aktorka po roli w filmie "Nagi instynkt" przeszła do historii kina jako największa seksbomba wszech czasów.

Reklama

Jak sama podkreśla, dziś podchodzi do życia z dużo większą pokorą. Ostatnio przyznała się, że w wieku 43 lat przeszła udar mózgu. Ta informacja poruszyła świat show-biznesu.

Okazało się, że aktorka utrzymywała ten fakt w tajemnicy, ponieważ obawiała się o swoją karierę. Wielki świat Hollywood był w tamtych czasach bezlitosny.

Stone przez wiele miesięcy przechodziła żmudną rehabilitację. I choć w tamtym czasie, jak sama twierdzi, wydawało jej się, że to właściwie już koniec jej życia, dziś celebrytka cieszy się doskonałym zdrowiem.

Szansę na życie potrafi też skrupulatnie wykorzystać.

Coraz więcej czasu spędza ze swoją rodziną, sporo też podróżuje, z dużym zaangażowaniem bierze udział w akcjach charytatywnych. Ostatnio wybrała się wraz ze swoimi dziećmi na wiosenny wypoczynek, czym nie omieszkała pochwalić się na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Naszą uwagę zwróciła sylwetka gwiazdy. Pod cienką, lekką sukienką zarysowało się perfekcyjne ciało Sharon Stone. Zgodzicie się z nami, że Stone wygląda na tym zdjęciu jak trzydziestolatka?


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje