Reklama

Reklama

Show - biznesowe kobiece przyjaźnie, o których nie miałeś pojęcia

Czy w show-biznesie jest miejsce na prawdziwą przyjaźń między kobietami? Losy wielu ciepłych relacji, mających swój początek w blasku fleszy, zdają się temu zaprzeczać. Skończyły się one bowiem tak szybko, jak się zaczęły! Znamy jednak historie kobiecych przyjaźni, które trwają od lat i mają się całkiem nieźle. O wielu z nich z pewnością nie miałeś pojęcia!

Jennifer Aniston i Courteney Cox

Historia przyjaźni aktorek to prawdziwa perełka w świecie show-biznesu. Dziewczyny poznały się na planie kultowych "Przyjaciół", jednego z najpopularniejszych seriali w historii telewizji. Jennifer zdradziła kiedyś, że już w pierwszym dniu zdjęć poczuła ogromną sympatię do Courteney, która podbiegła do niej i zaczęła rozmowę od... pikantnych żartów o mężczyznach. Według aktorki, Courteney była całkowicie inna od kobiet, z którymi miała okazję wcześniej pracować - naturalna i bardzo szczera. Aktorki spędzały ze sobą każdą wolną od nagrań chwilę i mimo że cała ekipa "Przyjaciół" stworzyła szybko bardzo zgraną paczkę, one były wręcz nierozłączne. 

Dziewczyny wielokrotnie przyznawały, że nigdy nie rywalizują ze sobą, a wręcz wspierają się i kibicują w realizacji nowych projektów. Dużą próbą ich przyjaźni była ciąża Courteney, w którą Jennifer mocno się zaangażowała. Wspierała przyjaciółkę, pomagała w zakupie ubranek, a nawet towarzyszyła jej w trakcie badań. Niestety aktorka poroniła, a później wielokrotnie przyznawała, że tylko obecność męża i Jen pozwoliły jej przeżyć traumę po stracie dziecka. Za namową Jennifer aktorka zdecydowała się na kurację in vitro i w 2004 roku została mamą. 

Reklama

Courteney nie musiała długo czekać, by odwdzięczyć się Jennifer za jej przyjaźń i wsparcie - w 2005 roku Jen rozstała się z Bradem Pittem i wprowadziła do rezydencji najlepszej przyjaciółki. Cox robiła wszystko, by odciąć przyjaciółkę od świata zewnętrznego, wyrzucała też wszystkie gazety, w których aktorka mogłaby natknąć się na jakąkolwiek wzmiankę o końcu swojego małżeństwa. Courteney wykazała się również lojalnością - mimo że uwielbiała Brada, zerwała z nim wszystkie kontakty. Kilka lat później role znów się odwróciły i to Jennifer wspierała Courteney, gdy ta rozwodziła się z mężem, aktorem Davidem Arquette. 

Lata mijają, a Jennifer i Courteney wciąż się przyjaźnią, od czasu do czasu pojawiają się również razem na branżowych imprezach. Kto by pomyślał, że pierwszy klaps na planie "Przyjaciół" zapoczątkuje jedną z największych przyjaźni w show - biznesie...

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje