Reklama

Reklama

Siostra Cody'ego Simpsona chce, aby znowu był z Gigi

Para zakończyła swój związek w maju tego roku, a 18-letni Cody przyznał, że sława oraz wszechobecne zainteresowanie mediów ich relacją spowodowały, że nie czuł się dobrze. Jednak siostra muzyka, 17-letnia Alli, ma nadzieję, że para znowu będzie razem.

W rozmowie z Entertainment Tonight powiedziała: - Chcę to widzieć. Czekam na to. Piszę do niej prawie codziennie. Zawsze była dla mnie jak starsza siostra oraz pomagała mi w ciężkich chwilach.

Aczkolwiek, Alli może nie doczekać się takiego obrotu sytuacji, ponieważ 20-letnia Gigi spotyka się teraz z 22-letnim Zaynem Malikiem.

Modelka zaczęła spotykać się z byłym członkiem zespołu One Direction w zeszłym miesiącu i para była widziana na wielu randkach w Los Angeles i Nowym Jorku.

- Kocham moją byłą dziewczynę, zawsze będę ją kochał. To była nasza wspólna decyzja i nadal czasem rozmawiamy, ale cała ta popularność mnie przerosła. Wychodziliśmy na kolację, a wszędzie dookoła kręcili się paparazzi... zaraz po naszym rozstaniu zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę odbiegłem od tego, kim naprawdę w głębi jestem, jako człowiek. Nie chcę rozgłosu, chcę skupić się na swojej muzyce. - stwierdził były partner Gigi.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje