Reklama

Reklama

Siostra Kim Kardashian jest już milionerką

Choć o Kylie Jenner mówi się rzadziej, niż o jej przyrodniej siostrze, Kim Kardashian, to właśnie ona jest teraz najbardziej rozchwytywaną Kardashianką. Podczas gdy jej siostry angażują się w kolejne skandale, ona konsekwentnie pracuje nad rozwojem swojej kariery. I odnosi efekty.

Popularność i zarobki - w twych dwóch kategoriach osiemnastoletnia Kylie Jenner notuje ostatnio sukces za sukcesem. Jak donosi specjalizujący się w modzie serwis Polyvore, wśród nastolatków, to właśnie Kylie cieszy się największą popularności, spośród sióstr Kardashian.

12 milionów osób obserwuje Kylie na Instagramie, 7 milionów na Twitterze, ma również spore grono fanów na Facebooku. Na wzrost popularności Kylie bez wątpienia miał wpływ jej udział w Nowojorskim Tygodniu Mody.  Ten ostatni pozytywnie wpłynął również na jej pozycję zawodową w świecie mody, na którą Kylie pracuje konsekwentnie od kilku lat. To zajęcie przyniosło jej już spore pieniądze. Jak podaje Daily Mail, na koncie Kylie znajduje się już suma ponad miliona dolarów

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje