Reklama

Reklama

Sir Elton John nie chce, aby synowie odziedziczyli całą jego fortunę

Fortunę twórcy hitu "Your Song" szacuje się na około 200 milionów funtów - piosenkarz zapracował na nią przez pięćdziesiąt lat swojej zawodowej aktywności. Jednak Sir Elton i jego mąż David Furnish stanowczo twierdzą, że ich synowie - Zachary i Elijah - nie będą mieli dostępu do wszystkich pieniędzy, gdy dorosną.

- Oczywiście chcę zapewnić moim synom bezpieczną przyszłość. Ale nie mogą dostać wszystkiego na talerzu. To zrujnowałoby im życie. - powiedział Elton.

Para, która jest razem od prawie 23 lat, jest obecnie na etapie sporządzania testamentu. Mimo iż chcą zabezpieczyć przyszłość swoich synów, to twierdzą, że istotne jest, aby Zachary i Elijah już od małego szanowali wartość pieniędzy.

David wyjaśnił: - Wciąż pracujemy nad szczegółami i staramy się zachować równowagę. Jeśli będą chcieli mieć więcej pieniędzy, będą musieli sami je zarobić. Największa radość z tego, co stworzyliśmy razem z Eltonem pochodzi z ciężkiej pracy, tak samo jak nasza pewność siebie.

Reklama

Mimo iż Zachary i Elijah, którzy przyszli na świat dzięki surogatce, są jeszcze mali, to już poznają wartość pracy poprzez proste domowe obowiązki.

Sir Elton powiedział w rozmowie z gazetą "Daily Mirror": - Mają swoje obowiązki w domu - muszą zbierać naczynia ze stołu, pomagać w kuchni, sprzątać pokoje i pomagać w ogrodzie. Za każdym razem, gdy wywiążą się z zadania, dostają gwiazdkę, którą mogą przykleić na zrobionych przez nich tablicach. Rozumieją, że muszą wykonywać te czynności i lubią to.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy