Reklama

Reklama

Sir Elton John nie chce, aby synowie odziedziczyli całą jego fortunę

Fortunę twórcy hitu "Your Song" szacuje się na około 200 milionów funtów - piosenkarz zapracował na nią przez pięćdziesiąt lat swojej zawodowej aktywności. Jednak Sir Elton i jego mąż David Furnish stanowczo twierdzą, że ich synowie - Zachary i Elijah - nie będą mieli dostępu do wszystkich pieniędzy, gdy dorosną.

- Oczywiście chcę zapewnić moim synom bezpieczną przyszłość. Ale nie mogą dostać wszystkiego na talerzu. To zrujnowałoby im życie. - powiedział Elton.

Reklama

Para, która jest razem od prawie 23 lat, jest obecnie na etapie sporządzania testamentu. Mimo iż chcą zabezpieczyć przyszłość swoich synów, to twierdzą, że istotne jest, aby Zachary i Elijah już od małego szanowali wartość pieniędzy.

David wyjaśnił: - Wciąż pracujemy nad szczegółami i staramy się zachować równowagę. Jeśli będą chcieli mieć więcej pieniędzy, będą musieli sami je zarobić. Największa radość z tego, co stworzyliśmy razem z Eltonem pochodzi z ciężkiej pracy, tak samo jak nasza pewność siebie.

Mimo iż Zachary i Elijah, którzy przyszli na świat dzięki surogatce, są jeszcze mali, to już poznają wartość pracy poprzez proste domowe obowiązki.

Sir Elton powiedział w rozmowie z gazetą "Daily Mirror": - Mają swoje obowiązki w domu - muszą zbierać naczynia ze stołu, pomagać w kuchni, sprzątać pokoje i pomagać w ogrodzie. Za każdym razem, gdy wywiążą się z zadania, dostają gwiazdkę, którą mogą przykleić na zrobionych przez nich tablicach. Rozumieją, że muszą wykonywać te czynności i lubią to.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje