Reklama

Reklama

Sir Mick Jagger zostanie ponownie ojcem w wieku 72 lat

Rockman z zespołu The Rolling Stones razem z 29-letnią baletnicą Melanie Hamrick powita na świecie swoje ósme dziecko.

Rockman z zespołu The Rolling Stones, który ma siedmioro dzieci z wcześniejszych związków, razem z 29-letnią baletnicą Melanie Hamrick powita na świecie swoje ósme dziecko.

Rzecznik Micka potwierdził tę informację w rozmowie z "The Sun", a osoba z otoczenia gwiazdy powiedziała:

- To wspaniała wiadomość. To będzie ósme dziecko Micka, więc nie jest przerażony. Bardzo wspiera Melanie.

- Ona jest bystra, inteligentna, energiczna i ma pomysł na życie. Wie, że Mick ma świetne relacje z resztą swoich dzieci i nie może się doczekać, aż zostanie on po raz kolejny ojcem.

Reklama

- Spokojnie podchodzą do narodzin dziecka.

O związku Micka i Melanie zaczęło być głośno w 2014 roku, gdy para była widziana jak przytulała się na balkonie w hotelu w Zurychu.

W tym roku Mick, który ma pięcioro wnucząt, a niedawno został pradziadkiem, przedstawił tancerkę swoim dzieciom podczas wakacji w jego wakacyjnym domu na prywatnej wyspie Mustique na Karaibach.

Mówi się, że tancerka nie zamierza przeprowadzić się do Londynu, żeby mieszkać z Mickiem po urodzeniu dziecka. Mimo to osoby z otoczenia pary twierdzą, że Mick będzie "kochał i wspierał swoje dziecko".


Melanie prawdopodobnie planuje przeprowadzić się albo do Los Angeles, gdzie rockman spędza dużo czasu, albo do Connecticut, żeby być bliżej swojej rodziny.

W maju Ronnie Wood (69 l.) - kolega Micka z zespołu - powitał na świecie dwie córki - bliźniaczki Gracie Jane i Alice Rose - razem ze swoją żoną Sally (38 l.).

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje