Reklama

Reklama

Sofia Richie: Twitter jest zwariowany

Sofia Richie uważa, że media społecznościowe są "zwariowane"

18-letnia modelka założyła ostatnio konto na Twitterze i już otrzymała niemiłe komentarze od innych użytkowników.

W wywiadzie do nowego numeru magazynu Complex powiedziała:

 - To jest zwariowane! Śmiałam się ze swojego życia, że ludzie potrafią być tacy niezrównoważeni psychicznie. Jakaś dziewczyna, której oczywiście nawet nie znam skomentowała w zeszłym tygodniu moje zdjęcie, pisząc 'Powinnaś się zabić'. Musiałam to skomentować i napisałam: Chciałabym zrozumieć smutek w twoim sercu.

- Mnóstwo ludzi twierdzi, że zna mnie i moje życie, ale tak naprawdę wcale tak nie jest. Z wyjątkiem mojej rodziny i Bronte. To frustrujące. Mnie chodzi jedynie o dobrą energię. Niektórzy ludzie tego nie widzą, ale ja naprawdę staram się dzielić pozytywami.

Piękna blondynka - córka Lionela Richie - ogłosiła założenie swojego konta na Twitterze.

Napisała:

Reklama

 - Z lekkim opóźnieniem dołączam do Twittera.

Dołączając swoje zdjęcie podpisała je:

 - Trochę spóźniona, ale cześć twitter (sic).

Sofia ma już doświadczenie, jak radzić sobie z internetową krytyką, po tym jak jej były chłopak Justin Bieber zamknął swoje konto na Instagramie, ponieważ otrzymał dużo niemiłych komentarzy na temat swojej wtedy-dziewczyny Sofii.

W tamtym czasie powiedział:

 - Zmieniam mój Instagram na prywatny, jeśli nie przestaniecie szerzyć tej mowy nienawiści, to się wymyka spod kontroli, jeśli bylibyście prawdziwymi fanami, nie plulibyście jadem pod adresem osób, które lubię.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy