Reklama

Sofia Vergara nie wychodzi z domu bez makijażu

43-letnia aktorka , która jest zaręczona z aktorem Joe Manganiello, twierdzi, że makijaż nie sprawia jej trudności i jest ważną częścią jej dnia.

 - Latynoski dbają o siebie. Ja np. nie lubię wychodzić z domu bez szminki, różu i tuszu do rzęs - powiedziała Vergara w rozmowie z dziennikarzami magazynu "Closer". - Dla mnie nakładanie makijażu jest jak mycie zębów. Nie jest to duży wysiłek.

Gwiazda serialu "Współczesna rodzina" przyznała, że z wiekiem zaczęła bardziej o siebie dbać.

 - Gdy skończyłam 40 lat zaczęłam inaczej o siebie dbać. Za każdym razem, gdy wychodzę z domu używam filtra przeciwsłonecznego - powiedziała.  - Żałuję, że nie robiłam tego wcześniej, ponieważ uważam, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Kobiety zdają sobie z tego sprawę dopiero wtedy, gdy wiotczeje im skóra na szyi.

  - Zwracam również uwagę na moją dietę. Rok temu zaczęłam sama robić soki warzywne. Ale mam słabość do deserów i ciast - wyznała Vergara.

Jednak gwiazda filmu "Gorący pościg" nienawidzi ćwiczyć i robi to tylko dlatego, że musi.

  - Z wiekiem musisz zacząć trzymać formę, więc wiem, że muszę ćwiczyć - powiedziała.  - Nie lubię tego, ale ćwiczenia stały się częścią mojego życia. Ćwiczę z powodu mojej pracy i dlatego, ponieważ muszę jakoś wcisnąć się w te obcisłe sukienki na czerwonym dywanie.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy